TANULMÁNYI VERSENYEK
Iskolai történelemverseny
2018/19.tanév
I.hely
- Majoros-Platthy Szabolcs
- 5.évfolyam
II.hely
- Varga Szonja
- 5.évfolyam
III.hely
- Tóth Áron
- 5.évfolyam
     
I.hely
- Fábián Sándor
- 6.évfolyam
II.hely
- Krenkó Károly
- 6.évfolyam
III.hely
- Gránitz Krisztián
- 6.évfolyam
     
I.hely
- Bai Alexa
- 7.évfolyam
II.hely
- Csornai Kitti
- 7.évfolyam
III.hely - Kovács Laura Anna - 7.évfolyam
     
I.hely
- Fábián Miklós
- 8.évfolyam
II.hely
- Bárdos Dániel
- 8.évfolyam
III.hely - Vámos Gergő - 8.évfolyam
Iskolai Kazinczy-verseny
2018/19.tanév
I.hely
- Kovács Daniella
- 5.évfolyam
II.hely
- Suhajda Kende
- 5.évfolyam
III.hely
- Varga Szonja
- 5.évfolyam
     
I.hely
- Varga Szofi
- 6.évfolyam
II.hely
- Tatár Dóra
- 6.évfolyam
III.hely
- Czaniga Dorottya
- 6.évfolyam
III.hely
- Kardos Fanni
- 6.évfolyam
     
I.hely
- Bai Alexa
- 7.évfolyam
II.hely
- Bibók Noémi
- 7.évfolyam
III.hely - Kovács Rebeka - 7.évfolyam
     
I.hely
- Horák Zsófia
- 8.évfolyam
II.hely
- Fehér Dorottya
- 8.évfolyam
II.hely - Juhász Dóra - 8.évfolyam
III.hely - Borosznok Benedek - 8.évfolyam
Versmondó verseny - Magyar kultúra napja - Ráckeve
2018/19.tanév
I.hely
- Vámos Luca
- 5.évfolyam
III.hely
- Varga Szonja
- 5.évfolyam
III.hely
- Erős Boglárka
- 5.évfolyam
"Adymatek" körzeti matematikaverseny - Ráckeve
2018/19.tanév
I.hely
- Fehér Dorottya
- 8.évfolyam
III.hely
- Krenkó József
- 6.évfolyam
Iskolai helyesírási verseny
2018/19.tanév
I.hely
- Kovács Daniella
- 5.évfolyam
II.hely
- Rácz Emes
- 5.évfolyam
III.hely
- Máté Balázs
- 5.évfolyam
     
I.hely
- Fábián Sándor
- 6.évfolyam
I.hely
- Horváth Anna
- 6.évfolyam
II.hely
- Gránitz Krisztián
- 6.évfolyam
III.hely
- Tatár Dóra
- 6.évfolyam
     
I.hely
- Bai Alexa
- 7.évfolyam
II.hely
- Csornai Kitti
- 7.évfolyam
III.hely - Orbán Melinda - 7.évfolyam
     
I.hely
- Fehér Dorottya
- 8.évfolyam
II.hely
- Horák Zsófia
- 8.évfolyam
III.hely - Fazekas Maja - 8.évfolyam
III.hely - Vámos Gergő - 8.évfolyam
Körzeti versmondó verseny - Makád
2018/19.tanév
II.hely
- Vámos Luca
- 5.évfolyam
II.hely
- Fábián Miklós
- 8.évfolyam
III.hely
- Horák Zsófia
- 8.évfolyam
     
Különdíj:
- Horváth Virág
- 8.évfolyam
Körzeti versmondó verseny - Délegyháza
2018/19.tanév
I.hely
- Varga Tibor
- 7.évfolyam
II.hely
- Varga Szonja
- 5.évfolyam
II.hely
- Bai Alexa
- 7.évfolyam
III.hely
- Horák Zsófia
- 5.évfolyam
Kiskun Farkas László szavaló verseny
2018/19.tanév
I.hely
- Horák Zsófia
- 8.évfolyam
II.hely
- Tornyos Marcell
- 5.évfolyam
II.hely
- Varga Tibor
- 7.évfolyam
III.hely
- Gránitz Krisztián
- 6.évfolyam
III.hely
- Kovács Barnabás
- 6.évfolyam
Iskolai versmondó verseny
2018/19.tanév
I.hely
- Szeredi Áron
- 5.évfolyam
I.hely
- Vámos Luca
- 5.évfolyam
II.hely
- Nagy Jázmin
- 5.évfolyam
II.hely
- Varga Szonja
- 5.évfolyam
III.hely
- Tornyos Marcell
- 5.évfolyam
     
I.hely
- Fábián Sándor
- 6.évfolyam
II.hely
-
- 6.évfolyam
III.hely
- Lukácsi Lili
- 6.évfolyam
     
I.hely
- Varga Tibor
- 7.évfolyam
II.hely
- Bai Alexa
- 7.évfolyam
III.hely - Murvai Viktória - 7.évfolyam
     
I.hely
- Fábián Miklós
- 8.évfolyam
II.hely
- Horák Zsófia
- 8.évfolyam
II.hely - Horváth Virág - 8.évfolyam