TANULMÁNYI VERSENYEK
„Az igazság arcai-, a jog és a bíróság színesben” rajzpályázat
2019.04.29.
arany helyezés
- Takács József
- 4. A
különdíj
- Magyar Szofia
- 1. B
„Mutass jó példát” országos videópályázatban „Legjobbak ajók között”
2019.04.28.
különdíj
- Színjátszósok
Csillag ösvény tehetségkutató verseny - Tököl
2019.04.28.
II.hely
- Színjátszósok
VIII. Fedorka – SoseVoltVersNap
2019.04.06.
III.hely
- Sörös Luca
- 2.A
Március 15-i ünnepi előadás
2019.03.14.
dicséret - 3.A és 3.B  
Pénz7 verseny
2019.03.14.
I. hely - BANKKÁRTYÁK  
II.hely
- GAZDAG PANDÁK
III.hely
- MILLIÁRDOS PUMÁK
Magyar Kultúra Napja alkalmából megrendezett „Elme bajnokság”
2019.02.01.
I. hely - MAGYAROK - 3.A (csapat)
II.hely
- ESZES RÓKÁK
- 4.B (csapat)
III.hely
- SPÓROLÓ RÓKÁK
- 3.B (csapat)
IV. hely - SZERETET CSAPAT - 2.A (csapat)
V.hely
- LÁZADÓK
- 4.A (csapat)
VI. hely - SZÁRNYASOK - 2.B (csapat)
Terematlétikai bajnokság
2019.01.22.
I. hely - Arrasz Nóra - 3.B (egyéni)
II. hely - Horák Zita - 3.A (egyéni)
IV.hely
- Salacz Zsanett
- 4.B (egyéni)
V.hely
- Kaszai Ernő
- 3.A (egyéni)
VI. hely - Magyar Szofia - 1.B (egyéni)
     
I. hely - Arrasz Nóra - 3.B (csapat)
I. hely - Horák Zita - 3.A (csapat)
I. hely - Magyar Szofia - 1.B (csapat)
     
II. hely - Kaszai Ernő - 3.A (csapat)
II. hely - Kaszai Gergő - 2.A (csapat)
II. hely - Szabó Zsombor - 3.A (csapat)
Házi matematika verseny
2019.01.21.
I. hely - Mráz Linda - 1.B
II. hely - Halász Csongor - 1.B
II.hely
- Takács Ákos
- 1.B
III.hely
- Bányai Zalán
- 1.A
     
I. hely - Kaszai Gergő - 2.A
II. hely - Fehér Ádám Farkas - 2.B
III.hely
- Sörös Luca
- 2.A
     
I. hely - Nálhi Bence - 3.B
II. hely - Huszár Ákos - 3.B
III.hely
- Cserháti Tamás Zs.
- 3.A
     
I. hely - Rupa Sára Emese - 4.A
II. hely - Takács József Dávid - 4.A
III.hely
- Dankházi Dávid István
- 4.B
Winterfesten szerepelt, fellépett
2018.12.21-22.
  - Énekkar  
  - 2.A / 2.B  
 
- 3.A / 3.B
 
- Dance Fitness
Versmondó verseny, Délegyháza
2018.11.14.
I. hely - Arrasz Nóra - 3.B
II. hely - Nyevrekla Lili - 2.A
különdíj
- Sörös Luca
- 2.A
Versmondó verseny, Délegyháza
2018.11.12.
II. hely - Sörös Bíborka - 1.A
III. hely - Lackó Márton - 1.B
     
Megyei rajzverseny, Gárdonyi
2019.10.26.
  - Benyó Zina - 1.A
  - Filep Anita - 1.A
 
- Mráz Linda
- 1.B
 
- Varga Linda
- 1.B
     
  - Gránicz Viktória - 2.A
  - Schneider Blanka - 2.A
II.hely
- Fazekas Klára
- 2.B
 
- Kovács Kitti Réka
- 2.B
     
  - Wudi Dávid - 3.A
  - Arrasz Nóra - 3.B
 
- Sipos Nikolett
- 3.B
     
  - Pintyi Amanda - 4.A
  - Komlósi Viktória - 4.B
I.hely
- Salacz Zsanett
- 4.B
Kányádi Sándor szavalóverseny, Makád
2019.10.24.
III.hely - Magyar Szofia - 1.B
III.hely - Sörös Luca - 2.A
 
- Arrasz Nóra
- 3.B
 
- Sipos Nikolett Zsófia
- 4.A
  - Takács József  
Ünnepi megemlékezés - Október 23.
2019.10.19.
  - Balogh Eszter Klaudia - 4.A
  - Balogh Szelina Tifani - 4.A
 
- Bibók Sarolta Nelli
- 4.A
 
- Csizmadia Amina Lola
- 4.A
  - Demetrovics Milán - 4.A
  - Faragó László Balázs - 4.A
  - Józsa-Felföldi Balázs
- 4.A
 
- Kiss Balázs
- 4.A
 
- Maláta Márk István
- 4.A
  - Pintyi Amanda Zoé - 4.A
  - Rupa Sára Emese
- 4.A
  - Szőgyényi Linda
- 4.A
 
- Szűcs Anna
- 4.A
  - Takács József Dávid - 4.A
  - Wudi Dorottya - 4.A
  - Zlatos Balázs - 4.A
 
  - Ferencz Dénes - 4.B
  - Komlósi Viktória - 4.B
  - Salacz Zsanett - 4.B
Versmondás - Csibeavató
2019.10.13.
  - 2.A osztály  
  - 2.B osztály  
Énekkari szereplés - Csibeavató
2019.10.13.
 
- Filep Anita
- 1.A
  - Gergely Dorka - 1.A
 
- Lányi Lia
- 1.A
  - Samu Lilien - 1.A
  - Tóth-Varga Blanka - 1.A
 
- Mráz Linda
- 1.B
  - Szondi Réka - 1.B
  - Varga Linda
- 1.B
  - Kanalas Bence - 2.A
  - Medgyes Gabriella - 2.B
  - Csók Milán - 3.A
  - Kaszai Ernő - 3.A
  - Menkó Zoltán - 3.A
  - Mészáros Lili - 3.A
  - Samu Mihály - 3.A
  - Szabolcs Áron - 3.A
  - Wudi Dávid - 3.A
  - Nagy Zsófia - 3.B
  - Nálhi Bence - 3.B
  - Medgyes Kira - 3.B
  - Somfai Zoé - 3.B
  - Sztojka Éva Amanda - 4.B
Népmese napja alkalmából a színjátszós kör előadta a „Kőleves” c. művet. Először az iskola
aulájában, majd a Művelődési házban is.
2019.10.01.
2019.10.12.
 
- Cser Nikoletta
- 1.A
  - Sörös Bíborka - 1.A
 
- Lackó Márton
- 1.B
  - Varga Linda - 1.B
  - Takács Dóra - 2.A
 
- Fejes László
- 2.B
  - Hájas-Baranyi Fanni
- 2.B
  - Nyevrekla Lili - 2.B
  - Sörös Luca - 2.B
  - Horák Zita - 3.A
  - Arrasz Nóra - 3.B
  - Nagy Zsófia - 3.B
  - Nálhi Bence - 3.B
  - Sipos Nikolett - 3.B
  - Somfai Zoé - 3.B
  - Balogh Eszter - 4.A
  - Bibók Sarolta - 4.A
  - Csizmadia Amina - 4.A
  - Pintyi Amanda - 4.A
  - Wudi Dorottya - 4.A
  - Komlósi Viktória - 4.B
   
A "Szép magyar beszédért" pályázat
Szép magyar beszédért pályázat - Vers
2018/2019.
I. hely - Magyar Szofia - 1. évfolyam
II. hely - Sörös Bíborka - 1. évfolyam
II. hely
- Lackó Márton
- 1. évfolyam
III. hely
- Szrapkó Milos
- 1. évfolyam
     
I. hely - Sörös Luca - 2. évfolyam
II. hely - Fazekas Klára - 2. évfolyam
III. hely - Nyevrekla Lili - 2. évfolyam
III. hely - Hefler Petra - 2. évfolyam
     
I. hely - Sipos Nikolett - 3. évfolyam
I. hely - Arrasz Nóra - 3. évfolyam
II. hely - Kaszai Ernő - 3. évfolyam
II. hely - Samu Mihály - 3. évfolyam
III. hely - Cserháti Tamás - 3. évfolyam
     
I. hely - Takács József - 4. évfolyam
II. hely - Csizmadia Amina - 4. évfolyam
III. hely - Szőgyényi Linda - 4. évfolyam
III. hely - Dankházi Dávid - 4. évfolyam
Szép magyar beszédért pályázat - Mese
2018/2019.
I. hely - Magyar Szofia - 1. évfolyam
I. hely - Sörös Bíborka - 1. évfolyam
II. hely
- Samu Lilien
- 1. évfolyam
II. hely
- Varga Linda
- 1. évfolyam
III. hely
- Cser Nikolett
- 1. évfolyam
III. hely
- Lackó Márton
- 1. évfolyam
     
I. hely - Sörös Luca - 2. évfolyam
II. hely - Hájas-Baranyi Fanni - 2. évfolyam
III. hely - Jónás Tibor - 2. évfolyam
     
I. hely - Arrasz Nóra - 3. évfolyam
II. hely - Cserháti Tamás - 3. évfolyam
II. hely - László Tamara - 3. évfolyam
III. hely - Sipos Nikolett - 3. évfolyam
     
I. hely - Ferencz Dénes - 4. évfolyam
II. hely - Csizmadia Amina - 4. évfolyam
III. hely - Takács József - 4. évfolyam
Szép magyar beszédért pályázat - Helyesírás
2018/2019.
I. hely - Samu Lilien - 1. évfolyam
II. hely - Lux Kitti - 1. évfolyam
III. hely
- Gergely Dorka
- 1. évfolyam
III. hely
- Szalacsi Kevin
- 1. évfolyam
     
I. hely - Kaszai Gergő - 2. évfolyam
II. hely - Gránicz Viktória - 2. évfolyam
III. hely - Nyevrekla Lili - 2. évfolyam
     
I. hely - Papp Zsombor - 3. évfolyam
I. hely - László Tamara - 3. évfolyam
II. hely - Kaszai Ernő - 3. évfolyam
III. hely - Arrasz Nóra - 3. évfolyam
III. hely - Horák Zita - 3. évfolyam
     
I. hely - Wudi Dorottya - 4. évfolyam
II. hely - Takács József - 4. évfolyam
III. hely - Rupa Sára - 4. évfolyam
Szép magyar beszédért pályázat - Olvasás
2018/2019.
I. hely - Filep Anita - 1. évfolyam
II. hely - Telek Márk - 1. évfolyam
III. hely
- Benyó Zina
- 1. évfolyam
     
I. hely - Jónás Tibor - 2. évfolyam
II. hely - Gránicz Viktória - 2. évfolyam
III. hely - Kaszai Gergő - 2. évfolyam
III. hely - Hegedűs Lili - 2. évfolyam
     
I. hely - Cserháti Tamás - 3. évfolyam
II. hely - Papp Zsombor - 3. évfolyam
II. hely - Varga olivér - 3. évfolyam
III. hely - Horák Zita - 3. évfolyam
III. hely - Mészáros Lili - 3. évfolyam
     
I. hely - Dankházi Dávid - 4. évfolyam
II. hely - Ferencz Dénes - 4. évfolyam
II. hely - Komlósi Viktória - 4. évfolyam
III. hely - Takács József - 4. évfolyam
III. hely - Somogyi Olivér - 4. évfolyam
Szép magyar beszédért pályázat - Szövegértés
2018/2019.
I. hely - Szrapkó Milos Zoltán - 1. évfolyam
II. hely - Gergely Dorka - 1. évfolyam
II. hely
- Magyar Szofia
- 1. évfolyam
II. hely
- Sörös Bíborka
- 1. évfolyam
III. hely
- Samu Lilien
- 1. évfolyam
     
I. hely - Répás Szofi - 2. évfolyam
II. hely - Kaszai Gergő - 2. évfolyam
III. hely - Wudi Hanna - 2. évfolyam
     
I. hely - Arrasz Nóra - 3. évfolyam
II. hely - Papp Zsombor - 3. évfolyam
II. hely - Nálhi Bence - 3. évfolyam
III. hely - Cserháti Tamás - 3. évfolyam
III. hely - Huszár Ákos - 3. évfolyam
     
I. hely - Rupa Sára - 4. évfolyam
II. hely - Takács József - 4. évfolyam
III. hely - Komlósi Viktória - 4. évfolyam
III. hely - Kovács Zsigmond - 4. évfolyam