DÁTUM
PROGRAM
SZEPTEMBER - 2019
IX.2.
TANÉVNYITÓ ÜNNEPSÉG
 
- mindenkinek a saját tagépületében
- az évnyitó után osztályfőnöki órák lesznek
- ezen a napon csak jegyzetfüzet és írószer szükséges
- hétfő, 8:00
IX.4.
SZÜLŐI ÉRTEKEZLET
 
- 5. évfolyam
- szerda, 17:00
IX.5.
ÚSZÁS
 
- úszásoktatás indítása (5.A)
- 5. évfolyam
- csütörtök
IX.9.
SZAKKÖRÖK, KORREPEÁLÁSOK
 
- Szakkörök, korrepetálások indítása
IX.20.
SZAKKÖRÖK, KORREPEÁLÁSOK
 
- Körös Menti levelező verseny
- Gulyásné Gál Katalin
- péntek
IX.23.
MUNKAÉRTEKEZLET
 
- 5. évfolyam bemutatása
- hétfő
IX.27.
EURÓPAI DIÁKSPORT NAP
 
- péntek
IX.27.
HELYTÖRTÉNETI NAP
 
- helytörténeti séta
- futóverseny
- versmondó verseny
- péntek
IX.30.
NEVEZÉSI HATÁRIDŐ
 
- Megyei Matematikaverseny nevezési határidő
- Gulyásné Gál Katalin
- hétfő
IX.
SZÜLŐI ÉRTEKEZLETEK
 
- szeptember 13-ig
   
DÁTUM
PROGRAM
OKTÓBER - 2019
X.1.
TISZTA OSZTÁLY
 
- osztálytermek tisztasági versenyének indítása
- Csehné Szikora Zsuzsanna
- kedd
X.2.
SPORTVERSENY
 
- Pest Megyei Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság
- Albertirsa
- szerda
X.3.
MESEMONDÓ VERSENY
 
- Ráckeve (városi könyvtár)
- csütörtök
X.4.
MEGEMLÉKEZÉS
 
- Megemlékezés az aradi vértanúkról
- 7.B osztály műsor
- Basa Lászlóné / Varga Zoltán
- péntek
X.9.
TANULMÁNYI KIRÁNDULÁS
 
- Paks
- 8. évfolyam
- szerda
X.10.
VERSMONDÓ VERSENY
 
- Kiskun Farkas László versmondó verseny
- Művelődési ház
- csütörtök
X.14.
PAPÍRGYŰJTÉS
 
- paírgyűjtő-verseny kezdete
- szeptember 14-től október 18-ig
- hétfő
X.15.
NEVEZÉSI HATÁRIDŐ
 
- Zrínyi Ilona matematikaverseny
- Gulyásné Gál Katalin
- kedd
X.15.
SPORTVERSENY
 
- Intézményi Bozsik foci I.
- I. / I. / III. / IV. korcsoport
- Varga Zoltán
- kedd
X.16.
NEVEZÉSI HATÁRIDŐ
 
- Bolyai Természettudományos Csapatverseny
- Petőné Horváth Éva
- szerda
X.17.
SZÜLŐI ÉRTEKEZLET
 
- pályaválasztási szülői értekezlet
- Varsányi Erzsébet (pályaválasztási felelő) / 8. osztályok osztályfőnökei
- csütörtök, 17:00
X.18.
VERSMONDÓ VERSENY
 
- körzeti versmondó verseny
- Makád
- Basa Lászlóné
- péntek
IX.21.
MUNKAÉRTEKEZLET
 
- hétfő
IX.21.
MÚZEUMLÁTOGATÁS
 
- hétfő
IX.22.
MEGEMLÉKEZÉS - BUDAPEST
 
- Október 23.
- 8. évfolyam
- Budapest (301-es parcella)
- kedd
IX.22.
MEGEMLÉKEZÉS
 
- Október 23.
- helyi megemlékezés nemzeti ünnepünkről
- kedd
IX.23.
OKTÓBER 23.
 
- az 1956-os forradalom és szabadságharc emléknapja
- munkaszüneti nap
- szerda
X.25.
NEVEZÉSI HATÁRIDŐ
 
- Ady matek nevezési határidő
- Gulyásné Gál Katalin
- péntek
X.25.
NEVEZÉSI HATÁRIDŐ
 
- Kecske Kupa nevezési határidő
- Gulyásné Gál Katalin
- péntek
X.28-XI.1.
ŐSZI SZÜNET
 
- szünet előtti utolsó tanítási nap: 2019. október 25. (péntek)
- szünet utáni első tanítási nap: 2019. november 4. (hétfő)
   
DÁTUM
PROGRAM
NOVEMBER - 2019
X.28-XI.1.
ŐSZI SZÜNET
 
- szünet előtti utolsó tanítási nap: 2019. október 25. (péntek)
- szünet utáni első tanítási nap: 2019. november 4. (hétfő)
XI.6.
HELYESÍRÁSI VERSENY
 

- iskolai helyesírási verseny
- Basa Lászlóné
- szerda

XI.7.
MÚZEUMLÁTOGATÁS
 
- Herczeghné Orbán Éva
- csütörtök
XI.7.
MEGYEI RAJZVERSENY
 
- Gárdonyi úti épület
- Herczeghné Orbán Éva
- péntek
XI.11-15.
EGÉSZSÉGHÉT
 
- hétfő-péntek
XI.12.
ANGOL VERSENY
 
- Angol szövegértő verseny
- 1. forduló
- Balogh Brigitta
- kedd
XI.15.
TANULMÁNYI KIRÁNDULÁS
 
- látogatás Paksra
- 8. évfolyam
- Gulyásné Gál Katalin
- péntek
XI.19.
FOGADÓÓRA
 
- 5-8. évfolyam
- kedd, 17:00
XI.22.
ADYMATEK
 
- Ráckeve
- Gulyásné Gál Katalin
- péntek
XI.22.
DIÁKOLIMPIA
 
- birkózás leány
- Orbán Mónika
- szombat
XI.25.
MUNKAÉRTEKEZLET
 
- hétfő
XI.29.
KECSKE KUPA
 
- 1. forduló
- Cegléd
- péntek
   
DÁTUM
PROGRAM
DECEMBER - 2019
XII.02.
ADVENT I.
 
- Adventi gyertyagyújtás
- hétfő
XII.02.
ÉRZÉKENYÍTÉS
 
- érzékenyítő programok
- 6. évfolyam
- hétfő
XII.05.
TEREMATLÉTIKA
 
- Dömsöd
- csütörtök
XII.06.
MIKULÁS
 
- péntek
XII.06.
HATÁRIDŐ
 
- Központi írásbeli vizsgákra való jelentkezés határideje
- Varsányi Erzsébet
- péntek
XII.06.
RÖPLABDA VERSENY
 
- Mikulás Kupa
- Orbán Mónika
- péntek
XII.06.
GILICEAVATÓ
 
- 5. évfolyam
- péntek, 15:00
XII.07.
NYÍLT NAP
 
- nyílt nap a 4. évfolyam tanulóinak
- szombat
XII.09.
ADVENT II.
 
- Adventi gyertyagyújtás
- hétfő
XII.09.
PRÓBAFELVÉTELI
 
- Próbafelvételi a helyi szakközépiskolában
- 8. évfolyam
- hétfő
XII.10.
KAZINCZY VERSENY
 
- Iskolai Kazinczy verseny
- Basa Lászlóné
- kedd
XII.12.
DIÁKOLIMPIA
 
- Futsal diákolimpia
- Varga Zoltán
- csütörtök
XII.13.
TOVÁBBKÉPZÉS
 
- KAP
- péntek, 12:00
XII.14.
TOVÁBBKÉPZÉS
 
- KAP
- szombat, 12:00
XII.16.
ADVENT III.
 
- Adventi gyertyagyújtás
- hétfő
XII.16.
MUNKAÉRTEKEZLET
 
- hétfő
XII.16.
RÖPLABDA
 
- Mikulás Kupa
- hétfő
XII.19.
KARÁCSONYI MŰSOR
 
- 7.A
- nyugdíjasok vendéglátása
- csütörtök
XII.20.
ADVENT IV.
 
- Adventi gyertyagyújtás
- tanári kar
- péntek
XII.20.
KARÁCSONYI KAVALKÁD
 
- tanítás nélküli munkanap
- péntek
XII.23- I.3.
TÉLI SZÜNET
 
- Szünet előtti utolsó tanítási nap: 2019.december 20 (péntek)
- Szünet utáni első tanítási nap: 2020.január 6. (hétfő)
   
DÁTUM
PROGRAM
JANUÁR - 2020
XII.23- I.3.
TÉLI SZÜNET
 
- Szünet előtti utolsó tanítási nap: 2019. december 20 (péntek)
- Szünet utáni első tanítási nap: 2020. január 6. (hétfő)
I.8.
NETFIT MÉRÉS
 
- NETFIT mérés kezdete
- április 24-ig
I.13.
ZÁRÓVIZSGA
 
- I. félévi osztályozóvizsga magántanulóknak
- hétfő
I.14.
ZÁRÓVIZSGA
 
- I. félévi osztályozóvizsga magántanulóknak
- kedd
I.18.
KÖZPONTI FELVÉTELI
 
- Központi felvételi vizsgák
- 8. évfolyam
- szombat
I.21.
BOZSIK FOCI
 
- Intézményi Bozsik foci
- I. II. III. IV. korcsoport
- kedd
I.22.
MAGYAR KULTÚRA NAPJA
 
- Magyar Kultúra Napja
- Varsányi Erzsébet (6.A osztály)
- szerda
I.22.
AMV 2020
 
- Alapműveleti matematikaverseny
- iskolai forduló
- szerda
I.23.
OSZTÁLYOZÓ ÉRTEKEZLET
 
- I. félévi osztályozó értekezlet
- csütörtök
I.24.
I. FÉLÉV VÉGE
 
- péntek
I.27.
II. FÉLÉV KEZDETE
 
- hétfő
   
DÁTUM
PROGRAM
FEBRUÁR - 2020
II.14-ig
SZÜLŐI ÉRTEKEZLET
 
- II. félévi szülői értekezletek
- osztályonként
II.3.
ÉRTEKEZLET
 
- félévi nevelőtestületi értekezlet
- tanítás nélküli munkanap
- hétfő
II.5.
FARSANGI MATEK
 
- szerda
II.6.
KIRÁNDULÁS
 
- kirándulás a kitűnő tanulóknak
- csütörtök
II.10.
KAZINCZY-VERSENY
 
- körzeti Kazinczy-verseny
- Áporka
- hétfő
II.11.
ANGOL VERSENY
 
- angol szövegértő verseny
- 3. forduló
- kedd
II.12.
SPORTVERSENY
 
- Diákolimpia - IV. korcsoport
- fiú röplabda
- szerda
II.18.
TEREMATLÉTIKA
 
- I. és II. korcsoport
- Kiskunlacháza
- hétfő
II.18.
TÖRTÉNELEMVERSENY
 
- iskolai forduló
- hétfő
II.21.
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENY
 
- Ráckeve
- péntek, 14:00
II.24.
MUNKAÉRTEKEZLET
 
- hétfő
II.25.
MEGEMLÉKEZÉS
 
- megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól
- kedd
II.25.
INTÉZMÉNYI BOZSIK
 
- intézményi Bozsik Foci III.
- I. II. III. IV. korcsoport
- kedd
II.26.
SPORTVERSENY
 
- Diákolimpia - III. korcsoport
- Mini leány röplabda
- szerda
II.28.
FARSANG
 
- farsangi bál
- péntek
   
DÁTUM
PROGRAM
MÁRCIUS - 2020
III.2-6.
PÉNZ 7
 
- hétfő-péntek
III.7.
MEGYEI BIOLÓGIAI VERSENY
 
- szombat
III.9.
MUNKAÉRTEKEZLET
 
- hétfő, 14:00
III.11.
BOZSIK-PROGRAM
 
- tornacsarnok
- szerda, 9:00
III.11.
RÖPLAPDA
 
- III. korcsoport leány
- Ráckeve
- szerda, 9:00
III.11.
CSODÁK PALOTÁJA
 
- szerda
III.12.
NAGY SPORTÁGVÁLASZTÓ
 
- csütörtök
III.13.
MEGEMLÉKEZÉS - MÁRCIUS 15.
 
- ünnepi műsor
- 7.C
- péntek, 9:00
III.15.
NEMZETI ÜNNEPNAP
 
- ünnepi műsor és koszorúzás a települési ünnepségen
- 7.C
- vasárnap
III.15.
MEGYEI NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY
 
- Vörösmarty úti telephely
- hétfő
III.21.
KECSKE KUPA
 
- 2. forduló
- Cegléd
- szombat
III.23-27.
DIGITÁLIS TÉMAHÉT
 
- hétfő-péntek
III.24.
DIÁKOLIMPIA
 
- Labdarúgás I. II. III. IV. korcsoport
- kedd
III.25.
DIÁKOLIMPIA
 
- Körzeti döntő - III. korcsoport fiú röplabda
- szerda
III.26.
DIÁKOLIMPIA
 
- Pest Megyei Döntő - III. korcsoport fiú röplabda
- csütörtök