TANULMÁNYI VERSENYEK
Körzeti versmondó verseny - Délegyháza
2019/20.tanév
III.hely - Varga Szonja - 6.évfolyam
különdíj
- Varga Tibor
- 8.évfolyam
Himnusz-mondó verseny - Szigethalom
2019/20.tanév
III.hely - Fazekas Petra - 5.évfolyam
Móra Ferenc versmondó verseny - Szigetújfalu
2019/20.tanév
I.hely - Vámos Luca - 6.évfolyam
AMV 2020 - Iskolai forduló
2019/20.tanév
I.hely
- Bibók Sarolta
- 5.évfolyam
II.hely
- Kovács Zsigmond
- 5.évfolyam
III.hely - Fazekas Petra - 5.évfolyam
     
I.hely
- Varga Szonja
- 6.évfolyam
II.hely
- Rácz Emese
- 6.évfolyam
III.hely - Majoros-Platthy Szabolcs - 6.évfolyam
     
I.hely
- Tatár Dóra
- 7.évfolyam
II.hely
- Gál Melitta
- 7.évfolyam
III.hely - Dittrich Szablocs - 7.évfolyam
     
I.hely
- Várkonyi Nikolett
- 8.évfolyam
II.hely
- Bai Alexa
- 8.évfolyam
III.hely - Murvai Viktória - 8.évfolyam
"ADYMATEK" matematika verseny - Ráckeve
2019/20.tanév
II.hely
- Majoros-Platthy Szabolcs
- 6.évfolyam
különdíj
- Bai Alexa
- 8.évfolyam
Körzeti Kazinczy-verseny (Áporka)
2019/20.tanév
I.hely
- Varga Szonja
- 6.évfolyam
III.hely
- Bai Alexa
- 8.évfolyam
Kazinczy-verseny
2019/20.tanév
I.hely
- Varga Szonja
- 5-6.évfolyam
II.hely
- Suhajda Kende Tamás
- 5-6.évfolyam
II.hely - Fazekas Petra - 5-6.évfolyam
III.hely - Pajor Regina - 5-6.évfolyam
III.hely - Wudi Dorottya - 5-6.évfolyam
     
I.hely
- Varga Szofi
- 7.évfolyam
II.hely
- Cserháti Júlia
- 7.évfolyam
III.hely - Gál Melitta - 7.évfolyam
III.hely - Tatár Dóra - 7.évfolyam
     
I.hely
- Bai Alexa
- 8.évfolyam
II.hely
- Bibók Noémi
- 8.évfolyam
III.hely - Kovács Rebeka - 8.évfolyam
III.hely - Várkonyi Nikolett - 8.évfolyam
     
Iskolánkat a körzeti Kazinczy-versenyen Varga Szonja, Suhajda Kende Tamás, Fazekas Petra, Varga Szofi, Bai Alexa, Bibók Noémi tanulók képviselik.
Mesevetélkedő - Taksony
2019/20.tanév
5. évfolyamos csapat:
II.hely
- Fazekas Petra
- 5.évfolyam
II.hely
- Kamrás Kornél
- 5.évfolyam
II.hely - Szőgyényi Linda - 5.évfolyam
II.hely - Wudi Dorottya - 5.évfolyam
Körzeti versmondó verseny - Makád
2019/20.tanév
II.hely
- Tornyos Marcell
- 6.évfolyam
II.hely
- Bai Alexa
- 8.évfolyam
     
különdíj: - Fazekas Petra - 5.évfolyam
Kiskun Farkas László szavalóverseny
2019/20.tanév
I.hely
- Varga Szonja
- 6.évfolyam
II.hely
- Fazekes Petra
- 5.évfolyam
II.hely
- Bai Alexa
- 8.évfolyam
III.hely
- Tornyos Marcell
- 6.évfolyam
III.hely
- Gránitz Krisztián
- 7.évfolyam
     
különdíj:: - Lacza Lilla - 5.évfolyam
  - Vámos Luca - 6.évfolyam
  - Varga Tibor - 8.évfolyam
Körzeti mesemondóverseny - Ráckeve
2019/20.tanév
I.hely
- Varga Szonja
- 6.évfolyam
II.hely
- Fazekes Petra
- 5.évfolyam
II.hely
- Varga Tibor
- 8.évfolyam
III.hely
- Tornyos Marcell
- 6.évfolyam
Iskolai versmondó verseny
2019/20.tanév
I.hely
- Fazekas Petra
- 5.évfolyam
I.hely
- Lacza Lilla
- 5.évfolyam
II.hely
- Szín Kevin
- 5.évfolyam
III.hely
- Némedi Tóth Jázmin
- 5.évfolyam
III.hely
- Pajor Dorina
- 5.évfolyam
     
I.hely
- Varga Szonja
- 6.évfolyam
I.hely
- Tornyos Marcell
- 6.évfolyam
II.hely
- Vámos Luca
- 6.évfolyam
III.hely
- Suhajda Kende
- 6.évfolyam
     
I.hely
- Gránitz Krisztián
- 7.évfolyam
II.hely
- Mészáros Dániel
- 7.évfolyam
     
I.hely
- Bai Alexa
- 8.évfolyam
I.hely
- Varga Tibor
- 8.évfolyam
"A szép magyar beszédért!" pályázat éves összesített eredménye:
2018/19.tanév
I.hely
- Horák Zsófia
 
II.hely
- Tornyos Marcell
 
III.hely
- Varga Szonja
 
     
Különdíj - Horváth Virág  
Megyei történelemverseny
2018/19.tanév
I.hely
- Varga Szonja
- 5.évfolyam
III.hely
- Majoros-Platthy Szabolcs
- 5.évfolyam
     
III.hely
- Fábián Sándor
- 6.évfolyam
VIII.hely
- Krenkó Károly
- 6.évfolyam
     
I.hely
- Bai Alexa
- 7.évfolyam
VIII.hely
- Csornai Kitti
- 7.évfolyam
     
I.hely
- Fábián Miklós
- 8.évfolyam
V.hely
- Bárdos Dániel
- 8.évfolyam
     
- 5. évfolyam (Teljes lista)
- 6. évfolyam (Teljes lista)
- 7. évfolyam (Teljes lista)
- 8. évfolyam (Teljes lista)
Iskolai történelemverseny
2018/19.tanév
I.hely
- Majoros-Platthy Szabolcs
- 5.évfolyam
II.hely
- Varga Szonja
- 5.évfolyam
III.hely
- Tóth Áron
- 5.évfolyam
     
I.hely
- Fábián Sándor
- 6.évfolyam
II.hely
- Krenkó Károly
- 6.évfolyam
III.hely
- Gránitz Krisztián
- 6.évfolyam
     
I.hely
- Bai Alexa
- 7.évfolyam
II.hely
- Csornai Kitti
- 7.évfolyam
III.hely - Kovács Laura Anna - 7.évfolyam
     
I.hely
- Fábián Miklós
- 8.évfolyam
II.hely
- Bárdos Dániel
- 8.évfolyam
III.hely - Vámos Gergő - 8.évfolyam
Iskolai Kazinczy-verseny
2018/19.tanév
I.hely
- Kovács Daniella
- 5.évfolyam
II.hely
- Suhajda Kende
- 5.évfolyam
III.hely
- Varga Szonja
- 5.évfolyam
     
I.hely
- Varga Szofi
- 6.évfolyam
II.hely
- Tatár Dóra
- 6.évfolyam
III.hely
- Czaniga Dorottya
- 6.évfolyam
III.hely
- Kardos Fanni
- 6.évfolyam
     
I.hely
- Bai Alexa
- 7.évfolyam
II.hely
- Bibók Noémi
- 7.évfolyam
III.hely - Kovács Rebeka - 7.évfolyam
     
I.hely
- Horák Zsófia
- 8.évfolyam
II.hely
- Fehér Dorottya
- 8.évfolyam
II.hely - Juhász Dóra - 8.évfolyam
III.hely - Borosznok Benedek - 8.évfolyam
Versmondó verseny - Magyar kultúra napja - Ráckeve
2018/19.tanév
I.hely
- Vámos Luca
- 5.évfolyam
III.hely
- Varga Szonja
- 5.évfolyam
III.hely
- Erős Boglárka
- 5.évfolyam
"Adymatek" körzeti matematikaverseny - Ráckeve
2018/19.tanév
I.hely
- Fehér Dorottya
- 8.évfolyam
III.hely
- Krenkó József
- 6.évfolyam
Iskolai helyesírási verseny
2018/19.tanév
I.hely
- Kovács Daniella
- 5.évfolyam
II.hely
- Rácz Emes
- 5.évfolyam
III.hely
- Máté Balázs
- 5.évfolyam
     
I.hely
- Fábián Sándor
- 6.évfolyam
I.hely
- Horváth Anna
- 6.évfolyam
II.hely
- Gránitz Krisztián
- 6.évfolyam
III.hely
- Tatár Dóra
- 6.évfolyam
     
I.hely
- Bai Alexa
- 7.évfolyam
II.hely
- Csornai Kitti
- 7.évfolyam
III.hely - Orbán Melinda - 7.évfolyam
     
I.hely
- Fehér Dorottya
- 8.évfolyam
II.hely
- Horák Zsófia
- 8.évfolyam
III.hely - Fazekas Maja - 8.évfolyam
III.hely - Vámos Gergő - 8.évfolyam
Körzeti versmondó verseny - Makád
2018/19.tanév
II.hely
- Vámos Luca
- 5.évfolyam
II.hely
- Fábián Miklós
- 8.évfolyam
III.hely
- Horák Zsófia
- 8.évfolyam
     
Különdíj:
- Horváth Virág
- 8.évfolyam
Körzeti versmondó verseny - Délegyháza
2018/19.tanév
I.hely
- Varga Tibor
- 7.évfolyam
II.hely
- Varga Szonja
- 5.évfolyam
II.hely
- Bai Alexa
- 7.évfolyam
III.hely
- Horák Zsófia
- 5.évfolyam
Kiskun Farkas László szavaló verseny
2018/19.tanév
I.hely
- Horák Zsófia
- 8.évfolyam
II.hely
- Tornyos Marcell
- 5.évfolyam
II.hely
- Varga Tibor
- 7.évfolyam
III.hely
- Gránitz Krisztián
- 6.évfolyam
III.hely
- Kovács Barnabás
- 6.évfolyam
Iskolai versmondó verseny
2018/19.tanév
I.hely
- Szeredi Áron
- 5.évfolyam
I.hely
- Vámos Luca
- 5.évfolyam
II.hely
- Nagy Jázmin
- 5.évfolyam
II.hely
- Varga Szonja
- 5.évfolyam
III.hely
- Tornyos Marcell
- 5.évfolyam
     
I.hely
- Fábián Sándor
- 6.évfolyam
II.hely
-
- 6.évfolyam
III.hely
- Lukácsi Lili
- 6.évfolyam
     
I.hely
- Varga Tibor
- 7.évfolyam
II.hely
- Bai Alexa
- 7.évfolyam
III.hely - Murvai Viktória - 7.évfolyam
     
I.hely
- Fábián Miklós
- 8.évfolyam
II.hely
- Horák Zsófia
- 8.évfolyam
II.hely - Horváth Virág - 8.évfolyam