Varga Zoltán, a Kiskunlacházi Általános Iskola matematika – informatika – testnevelő szakos pedagógusa, a Bozsik Intézményi Programban végzett 10 éves sportszakmai munkájáért kapott díjat a Magyar Labdarúgó Szövetségtől.

VARGA ZOLTÁN

(2020.08.31)

Varga Zoltán, a Kiskunlacházi Általános Iskola matematika – informatika – testnevelő szakos pedagógusa, a Bozsik Intézményi Programban végzett 10 éves sportszakmai munkájáért kapott díjat a Magyar Labdarúgó Szövetségtől.

A program célja: A játék megszerettetése, az intézményi tömegbázis kialakítása és szélesítése, a tehetséges gyermekek sportszervezetekbe irányítása az 5-14 éves korosztályban.

Az elismerést 2020. augusztus 31-én Benkő Tamás az MLSZ Pest Megyei Igazgatóságának vezetője adta át.

Az elismeréshez szívből gratulálunk, és további sok sikert kívánunk a gyermekek körében végzett sportszakmai munkájához!

Csehné Szikora Zsuzsanna

intézményvezető-helyettes