KÖSZÖNTŐ

IGAZGATÓI KÖSZÖNTŐ

Kedves Látogató!

Tisztelettel köszöntöm Önt a Kiskunlacházi Általános Iskola megújult honlapján.

Weboldalunkat igyekeztünk úgy összeállítani, hogy minden érdeklődő a lehető legtöbb információt megkapja gyermekközpontú intézményünkről, a telephelyeinken és a székhelyintézményünkben folyó színes, színvonalas pedagógiai munkánkról.

Tájékozódhat iskolánk programjairól, rendezvényeiről, a tanulóink által elért versenyeredményekről, az aktuális hírekről, eseményekről.

Bepillantást nyerhet a tanórai és a tanórán kívüli tevékenységrendszerünkbe, az angol alapfokú nyelvvizsgára, az ECDL vizsgára felkészítő foglalkozásainkba, közösségformáló táborainkba, kirándulásainkba, valamint a jövőbeli terveinkbe is.

Egy olyan iskola életébe pillanthat bele, ahol a JÓRA igyekszünk nevelni a gyermekeinket, ahol fontos a rend, a nyugodt tanulási környezet biztosítása, ahol kiemelt hangsúlyt kap a tehetséggondozás éppúgy, mint a felzárkóztatás, ahol egyéni fejlesztést biztosítunk a rászorulók részére, ahol minden gyermek az életkori sajátosságainak, adottságainak, képességeinek megfelelően fejlődhet, ahol jó tanulni és tanítani, ahonnan végzős diákjainkat versenyképes tudással bocsájtjuk útjukra.

Remélem, hogy az iskola virtuális kapuján belépve minden érdeklődő megtalálja a számára szükséges információt, melyhez jó böngészést kívánok.

Baranyi Béla