FOGADÓÓRÁK

Munkácsy téri székhelyintézmény

Baranyi Béla

Kedd, 14:00-15:00

7.C

Balogh Brigitta

Hétfő, 9:00-10:00

7.B

Bőcze Bernadett

Kedd, 11:00-12:00

7.A

Dr. Budaváriné Földesi Erzsébet

Hétfő, 9:00-10:00

Csehné Szikora Zsuzsanna

Kedd, 8:00-9:00

Csendes Péter

Péntek, 10:00-11:00

6.B

Emődi Krisztina

Csütörtök, 11:00-12:00

6.A

Gulyásné Gál Katalin

Hétfő, 11:00-12:00

Herman György

Csütörtök, 12:00-13:00

5.A

Horváth Attila

Csütörtök, 10:00-11:00

8.B

Józan Antal Károly

Szerda, 9:00-10:00

Kubikné Kis Judit

Csütörtök, 10:00-11:00

8.a

Orbán Mónika

Hétfő, 12:00-13:00

5.B

Petőné Horváth Éva

Szerda, 10:00-11:00

Sneffné Balázs Katalin

Szerda, 12:00-13:00

8.C​

Ujhelyi Imre

Hétfő, 11:00-12:00

Varga Zoltán

Szerda, 10:00-11:00

Vörösmarty utcai telephely

1.B

Antal Katalin

Kedd, 10:00-11:00

2.A

Balogh Irén

Szerda, 13:00-14:00

3.A

Becze Katalin

Kedd, 14:00-15:00

4.B

Csabai Irén

Csütörtök, 11:00-12:00

Danyiné Balázs Krisztina Erzsébet

Szerda, 13:00-14:00

3.B

Demeterné Mihók Anikó

Csütörtök, 13:00-14:00

1.A

Juhászné Tóth Elvira

Kedd, 10:00-11:00

Kékesi Erika

Péntek, 11:00-12:00

Kollár Péterné

Péntek, 16:00-17:00

Lackó Bálint

Kedd, 11:00-12:00

2.B

Magyarné Baranya Zsanett

Szerda, 13:00-14:00

Sörösné Gőcze Katalin​

Kedd, 13:00-14:00

Szabó Ferencné

Kedd, 12:00-13:00

4.A

Tóthné Krizsik Ilona

Kedd, 11:00-12:00

Varsányi Erzsébet

Hétfő, 15:00-16:00

Gárdonyi utcai telephely

Bosnyák Gáborné

Hétfő, 16:00-17:00

1.D

Cseh Katalin

Kedd, 7:00-8:00

1.C

Fazekasné Gránicz Mariann

Hétfő, 13:00-14:00

4.C

Feiglné Argalás Erika

Szerda, 13:00-14:00

Gáspár Ildikó

Kedd, Csütörtök, 16:00-17:00

Gubovicsné Szikora Katalin

Hétfő, 16:00-17:00

3.D

Györke Diána

Péntek, 7:00-8:00

1.C

Horákné Gráfel Ilona

Péntek, 13:00-14:00

Répás Ilona

Kedd, 15:00-16:00

Romsics-Popper Alexandra

Péntek, 16:00-17:00

2.D

Varga Ágnes

Csütörtök, 7:00-8:00

2.C

Varga Zoltánné

Hétfő, 11:00-12:00

Varsányi Erzsébet

Hétfő, 15:00-16:00