A 2020/2021. tanév rendjéről szóló 27/2020. (VIII.11.) EMMI rendelet értelmében az iskolának gondoskodnia kell a tanulók felügyeletéről a szünet azon napjain, amelyek munkanapra esnek. Ennek értelmében az őszi szünet alábbi munkanapjaira biztosítunk tanulói felügyeletet intézményünkben:

TÁJÉKOZTATÓ

(2020.09.09)

Kedves Szülők!

Az Emberi Erőforrások Minisztere módosította a köznevelési intézmények számára kiadott Intézkedési Tervet. Ennek alapján intézményünk is kiegészítette, módosította a székhelyintézményre és a telephelyekre vonatkozó eljárásrendjét, amelyet az alábbi linken egybeszerkesztve olvashatnak:

Intézkedési terv – Munkácsy
Intézkedési terv – Vörösmarty
Intézkedési terv – Gárdonyi

A változásokat dőlt betűvel jelöltük.
Kérem szíves együttműködésüket az intézményünk módosított INTÉZKEDÉSI TERVÉBEN foglaltak betartása és végrehajtása érdekében.

Segítségüket ezúton is köszönöm.

Kiskunlacháza, 2020. szeptember 9.

Baranyi Béla

megbízott igazgató