Iskolánk tanulója Magyar Balázs 7. c osztályos tanuló óriási sikert ért el 2020. szeptember 12-én, Budapesten a Nemzeti Lovardában! A FIAT Díjugrató Országos Bajnokság gyermek kategóriáját megnyerte, így országos bajnok lett!

MAGYAR BALÁZS

(2020.08.12)

Iskolánk tanulója Magyar Balázs 7. c osztályos tanuló óriási sikert ért el 2020. szeptember 12-én, Budapesten a Nemzeti Lovardában!

A FIAT Díjugrató Országos Bajnokság gyermek kategóriáját megnyerte, így országos bajnok lett! Balázsnak több mint 20 versenyzőt kellett megelőznie a győzelemhez, és ez az egész napos hibátlan lovaglással sikerült is neki!  

A SION Security Kft. versenyzőjének és edzőjének, Kormos Jánosnak sikeres felkészülést kívánunk a jövő évi díjugrató utánpótlás Európa-bajnoksághoz!

Hajrá Balázs!

Horváth Attila

osztályfőnök