Az idei tanévtől is lehetőség van az iskolai könyvtár használatára, természetesen a koronavírusra vonatkozó szabályok betartása mellett. Vagyis, a könyvtári tartózkodáshoz maszk és kézfertőtlenítő használata szükséges. Továbbá, a visszahozott könyvek 5 napos karantént követően kerülnek vissza az állományba és lesznek ismét kölcsönözhetők.

KÖNYVTÁR

(2020.09.22)

Az idei tanévtől is lehetőség van az iskolai könyvtár használatára, természetesen a koronavírusra vonatkozó szabályok betartása mellett. Vagyis, a könyvtári tartózkodáshoz maszk és kézfertőtlenítő használata szükséges. Továbbá, a visszahozott könyvek 5 napos karantént követően kerülnek vissza az állományba és lesznek ismét kölcsönözhetők.

A kikölcsönzött könyvek állagára mindenki fokozottan vigyázzon, ezért a könyveket megkímélt állapotba és elolvasást követően haladéktalanul kérjük visszajuttatni az iskolai könyvtárunkba! A megrongált vagy rossz állapotban visszahozott könyveket ki kell fizetni.  

A szülőket kérjük, hogy iskolaváltáskor vagy továbbtanulás esetén, szíveskedjenek visszahozni és leadni a gyermeküknél lévő könyveket/tankönyveket!

Szívesen fogadjuk a megunt, de még jó állapotban lévő könyveket az iskolai könyvtárunk számára. Előre is nagyon köszönjük a felajánlásokat.

Munkácsy
– Hétfő (8:00-15:00)
– Kedd (8:00-12:15)
– Szerda (8:00-12:15)
– Csütörtök (8:00-12:15)
– Péntek (8:00-12:15)

Vörösmarty
– Kedd (13:00-15:00)

Gárdonyi
– Péntek (13:00-16:00)

Plakátok (PDF)
Nyitva tartás – Munkácsy
Nyitva tartás – Vörösmarty
Nyitva tartás – Gárdonyi

Tóth Ilona

könyvtáros