2020. október 19-én (hétfő) tanítás nélküli munkanap lesz intézményünkben. Tanítási órák ezen a napon nem lesznek; a Pályaorientációs nap megtartásárára kerül sor. Minden tanulónak iskolába kell jönnie.

PÁLYAORIENTÁCIÓS NAP

(TANÍTÁS NÉLKÜLI MUNKANAP)

Kedves Szülők!

2020. október 19-én (hétfő) tanítás nélküli munkanap lesz intézményünkben. Tanítási órák ezen a napon nem lesznek; a Pályaorientációs nap megtartásárára kerül sor.

Minden tanulónak iskolába kell jönnie. A programok 12:00 óráig tartanak. 12:00 órától a napközi, a tanulószoba és az egész napos iskola működik. Amennyiben szeretné elkérni délutánról gyermekét, legyen szíves kikérőt írni. Az étkezést ezen a napon is biztosítjuk.

Segítő együttműködésüket ezúton is köszönöm.

Kiskunlacháza, 2020. október 16.

Baranyi Béla

mb. intézményvezető