2020. október 12-16. között iskolánkban ismét papírgyűjtést szerveztünk. Sajnos az idő nem fogadta kegyeibe a papírgyűjtőket, hiszen az első két napban folyamatosan zuhogott az eső. Ennek ellenére tanulóink és a kedves szülők roppant aktívan dolgoztak, és gyorsan megtöltöttek két konténert. A konténerek cseréje után tovább tartott a lendület.

Papírgyűjtés a Munkácsyban

(2020.11.12)

2020. október 12-16. között iskolánkban ismét papírgyűjtést szerveztünk.

Sajnos az idő nem fogadta kegyeibe a papírgyűjtőket, hiszen az első két napban folyamatosan zuhogott az eső. Ennek ellenére tanulóink és a kedves szülők roppant aktívan dolgoztak, és gyorsan megtöltöttek két konténert. A konténerek cseréje után tovább tartott a lendület.

Összesen 16400 kg papír gyűlt össze 5 nap alatt, ami kiemelkedő mennyiségnek számít az iskolai papírgyűjtések történetében! Külön ki kell emelni két osztály teljesítményét – 7.c és a 8.c osztályt – ugyanis ők gyűjtötték magasan a legtöbb papírt.

Köszönöm mindenkinek (diákoknak, szülőknek, tanároknak) az egy hetes, nagyon lelkes munkáját!

Horváth Attila

munkaközösség-vezető