Az alsó és a felső tagozaton október 22-én emlékeztünk az 1956-os forradalom és szabadságharc mártírjaira. A Gárdonyi utcai telephelyen a 4.c osztály Varga Zoltánné vezetésével elevenítette fel a történelmi eseményeket. Az alsós és felsős osztályok a helyi áldozatok emléktáblájánál helyezték el a megemlékezés és a tisztelet virágait.

Október 23-ra emlékezünk

(2020.11.12)

Az alsó és a felső tagozaton október 22-én emlékeztünk az 1956-os forradalom és szabadságharc mártírjaira.

A Gárdonyi utcai telephelyen a 4.c osztály Varga Zoltánné vezetésével elevenítette fel a történelmi eseményeket. Az alsós és felsős osztályok a helyi áldozatok emléktáblájánál helyezték el a megemlékezés és a tisztelet virágait. A járványhelyzet miatt a nyolcadikosok idén kénytelenek voltak szakítani a hagyományokkal, nem látogattak el a 301-es parcellába.

Délután a 8.a osztály tanulói Petőné Horváth Éva tanárnő vezetésével a hagyományos temetői sétán idézték fel a kiskunlacházi 56-os hősök életét.

Varsányi Erzsébet

intézményvezető-helyettes