Tisztelt Szülők! 2020. október 28-án tájékoztattam Önöket, hogy intézményünk Vörösmarty utcai feladatellátási helyén dolgozó két pedagógus kollega kapta el a koronavírus fertőzést. Ennek figyelembe vételével az illetékes állami szervek a következő döntést hozták.

TÁJÉKOZTATÓ

(2020.10.30)

Tisztelt Szülők!

2020. október 28-án tájékoztattam Önöket, hogy intézményünk Vörösmarty utcai feladatellátási helyén dolgozó két pedagógus kollega kapta el a koronavírus fertőzést. Ennek figyelembe vételével az illetékes állami szervek a következő döntést hozták.

A Vörösmarty utcai alsó tagozatos feladatellátási helyen:

– az 1. b osztály tanulóinak 2020. november 2-tól 2020. november 6-ig tanítási szünet lesz.

– a 4. a osztály tanulóinak az oktatás digitális munkarendben folytatódik 2020. november 2-tól 2020. november 6-ig.

Az 1. b és a 4. a osztály tanulói 2020. november 9-től a hagyományos munkarendben iskolába járással folytatják tanulmányaikat.Tájékoztatom Önöket továbbá, hogy a Vörösmarty utcai telephelyen tanuló többi osztály számára az őszi szünet utáni első tanítási nap 2020. november 2. (hétfő).

Intézményünkben a székhelyet és a Gárdonyi utcai feladatellátási helyet nem érintik az intézkedések, az itt tanuló osztályoknak az őszi szünet utáni első tanítási nap 2020. november 2. (hétfő).


Megértésüket ezúton is köszönöm.

Kiskunlacháza, 2020. október 30.

Baranyi Béla

mb. intézményvezető