Tisztelt Szülők! Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy a járványügyi helyzetre való tekintettel fogadóóráinkat hagyományos módon, személyes találkozás útján nem tudjuk megtartani. Az osztályfőnökkel, szaktanárokkal online formában a TEAMS felületén lesz lehetőség beszélni. Egy-egy pedagógussal a megbeszélésre 10 percben lesz lehetőségük. Kérem gyermekük osztályfőnöke felé jelezzék 2020. november 16. (hétfő) 16:00 óráig, hogy melyik pedagógussal szeretnének beszélni.

FOGADÓÓRA IDŐPONTOK

(2020.11.12)

Tisztelt Szülők!

Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy a járványügyi helyzetre való tekintettel fogadóóráinkat hagyományos módon, személyes találkozás útján nem tudjuk megtartani. Az osztályfőnökkel, szaktanárokkal online formában a TEAMS felületén lesz lehetőség beszélni az alábbi időpontokban:

– 7-8. évfolyam: 2020. november 24. (kedd) 17:00 órától.
– 5-6. évfolyam: 2020. december 1. (kedd) 17:00 órától.

Egy-egy pedagógussal a megbeszélésre 10 percben lesz lehetőségük. Kérem gyermekük osztályfőnöke felé jelezzék 2020. november 16. (hétfő) 16:00 óráig, hogy melyik pedagógussal szeretnének beszélni. A kérések alapján készítjük el a beosztást és értesítjük Önöket a pontos időbeosztásról.

Segítségüket ezúton köszönöm.

Kiskunlacháza, 2020. november 12.

Baranyi Béla

mb. intézményvezető