Tisztelt Szülők! A járványügyi helyzetre való tekintettel az alsó tagozatos fogadóóráinkat sem tudjuk a hagyományos módon  megtartani. Az osztályfőnökkel, online formában a TEAMS felületén lesz lehetőség beszélni november 30-án.

FOGADÓÓRA (ALSÓ TAGOZAT)

(2020.11.21)

Tisztelt Szülők!

A járványügyi helyzetre való tekintettel az alsó tagozatos fogadóóráinkat sem tudjuk a hagyományos módon  megtartani.

Az osztályfőnökkel, online formában a TEAMS felületén lesz lehetőség beszélni november 30-án. (Bejelentkezésre a tanuló e-mail címén lesz lehetőség)

Kérem, az osztályfőnök felé jelezzék 2020. november 24-ig (kedd), hogy részt kívánnak-e venni az online fogadóórán. A részvétel alapján készíti el az osztályfőnök az időbeosztást, és értesíti Önöket a pontos időpontról.

Segítségüket köszönöm!

Kiskunlacháza, 2020. 11. 19.

Tisztelettel:

Varsányi Erzsébet

intézményvezető-helyettes