2020. december 3-án (csütörtök) a felső tagozaton (5-8. osztály) csak az első 5 tanítási óra lesz megtartva pedagógus továbbképzés miatt. A tanítási óráknak 12:50-kor lesz vége. A tanulószoba 13:00 órától kezdődik. Az alsó tagozaton a tanórák és a napközis foglalkozások a megszokott módon lesznek megtartva.

RÖVIDÍTETT NAP

Tisztelt Szülők!

2020. december 3-án (csütörtök) a felső tagozaton (5-8. osztály) csak az első 5 tanítási óra lesz megtartva pedagógus továbbképzés miatt. A tanítási óráknak 12:50-kor lesz vége. A tanulószoba 13:00 órától kezdődik. Amennyiben gyermeke nem tanulószobás, de 15:00 óráig kéri a felügyelet, akkor jelezze felénk a +36 (30) 258 6103 telefonszámon vagy a titkarsag@lachazaiskola.hu email címen.

Az alsó tagozaton a tanórák és a napközis foglalkozások a megszokott módon lesznek megtartva.

Az étkezés ezen a napon is biztosított mindhárom épületben. Technikai okok miatt viszont a büfé a Munkácsy téri épületben ezen a napon zárva lesz.

Segítségüket ezúton köszönöm.

Kiskunlacháza, 2020. december 2.

Baranyi Béla

mb. intézményvezető