Tisztelt Szülők! 2020. december 12. (szombat) tanítás nélküli munkanap a Munkácsy téri székhelyen, a Vörösmarty és Gárdonyi utcai telephelyeken. Ezen a napon tanítás nem lesz és nem kell iskolába sem jönnie a tanulóknak.

TANÍTÁS NÉLKÜLI MUNKANAP

Tisztelt Szülők!

2020. december 12. (szombat) tanítás nélküli munkanap a Munkácsy téri székhelyen, a Vörösmarty és Gárdonyi utcai telephelyeken egyaránt. Ezen a napon tanítás nem lesz és nem kell iskolába sem jönnie a tanulóknak.

A diákok számára igény szerint felügyeletet és étkezést biztosítunk. Erre vonatkozóan az alsó tagozatos tanulók szüleit írásban, a felső tagozatos diákok szüleit a Kréta rendszeren keresztül tájékoztatjuk.

Segítségüket ezúton köszönöm.

Kiskunlacháza, 2020. december 7.

Tisztelettel:

Baranyi Béla

mb. intézményvezető