Kedves Szülők! Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy intézményünk Gárdonyi utcai alsó tagozatos feladatellátási helyén az Oktatási Hivatal rendkívüli szünetet rendelt el 2020. december 16-ig (szerda), mivel a telephelyen dolgozó 8 pedagógus kolléga hatósági karanténba került.

TÁJÉKOZTATÓ

(2020.12.12)

Kedves Szülők!

Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy intézményünk Gárdonyi utcai alsó tagozatos feladatellátási helyén az Oktatási Hivatal rendkívüli szünetet rendelt el 2020. december 16-ig (szerda), mivel a telephelyen dolgozó 8 pedagógus kolléga hatósági karanténba került.

Kérem, kísérjék figyelemmel tájékoztatóinkat, mert a további teendőkről a KRÉTA rendszerben, a honlapunkon (www.lachazaiskola.hu) és a közösségi oldalunkon (facebook.com/lachazaiskola) adunk tájékoztatást.

Együttműködésüket és megértésüket ezúton is köszönöm.

Kiskunlacháza, 2020. december 12.

Baranyi Béla

mb. intézményvezető