Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy 2021. január 21-én (csütörtök) a felső tagozaton az utolsó két tanóra elmarad, így a diákok számára a tanítás 12:50-kor ér véget. A tanulószobai foglalkozás 1300 órakor kezdődik.

TÁJÉKOZTATÓ

(2021.01.19)

Tisztelt Szülők!

Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy 2021. január 21-én (csütörtök) a felső tagozaton az utolsó két tanóra elmarad, így a diákok számára a tanítás az ötödik óra után, 12:50-kor ér véget. A tanulószobai foglalkozás 13:00 órakor kezdődik.

A Vörösmarty utcai telephely alsó tagozatán minden tanítási óra meg lesz tartva, ugyanakkor a napközis foglalkozások délután elmaradnak. Amennyiben szeretnének gyermekük számára felügyeletet igényelni erre a napra, kérem, hogy erre vonatkozó igényüket legkésőbb 2021. január 20-án 16:00 óráig írásban jelezzék az osztályfőnöknél, a diákoknak a kiosztott lapon. A Gárdonyi utcai telephelyen a tanórák rendjében nem lesz változás. Az étkezést a megszokott módon biztosítjuk mindhárom épületben.

2021. január 22-én (péntek) a Gárdonyi utcai telephely alsó tagozatán minden tanítási óra meg lesz tartva, ugyanakkor a napközis foglalkozások délután elmaradnak. Amennyiben szeretnének gyermekük számára felügyeletet igényelni erre a napra, kérem, hogy erre vonatkozó igényüket legkésőbb 2021. január 20-án 16 óráig írásban jelezzék az osztályfőnöknél, a diákoknak a kiosztott lapon. A felső tagozaton és a Vörösmarty utcai telephelyen a tanórák rendjében nem lesz változás. Az étkezést a megszokott módon biztosítjuk mindhárom épületben.

Segítségüket ezúton köszönöm.

Kiskunlacháza, 2021. január 19.

Baranyi Béla

mb. intézményvezető