Kedves Szülők! Ezúton tájékoztatom Önöket arról, hogy iskolánk 2021.02.11-én, csütörtökön 17 órakor online szülői értekezletet tart a leendő első osztályosok szülei számára. Csatlakozni az alábbi linken lehet:

ONLINE SZÜLŐI ÉRTEKEZLET

Kedves Szülők!

Csatlakozni az alábbi linken lehet:
Kattintson ide az értekezlethez való csatlakozáshoz

Kiskunlacháza, 2021. február 9.

Baranyi Béla

Kedves Résztvevők!

Egy rövid tájékoztatást szeretnék nyújtani arról, hogy hogyan tudnak majd részt venni az értekezleten.

Kaptak egy levelet, melyben található egy link, ezzel a felirattal:

[Kattintson ide az értekezlethez való csatlakozáshoz]

Kattintson erre a szövegre.

Ekkor egy böngésző (Chrome, Firefox, Edge) ablak fog megnyílni. A következőt fogja látni:

Kattintson a [Folytatás ebben a böngészőben] szövegre.

A név megadásánál adja meg a teljes nevét.

Az alatt levő kamera ikon melletti kapcsolóval tudja ki-be kapcsolni a kamerát, a mikrofon ikon melletti kapcsolóval pedig a mikrofont.

Javaslom, hogy a mikrofon legyen kikapcsolva a csatlakozáskor, és csak akkor kapcsolja be, amikor valamit mondani szeretne.

Ezután kattintson a [Csatlakozás] gombra.

Itt némi várakozás után be fogja Önt engedni a szervező.

A következő képernyő a már belépett résztvevők kameraképét fogja látni, valamint hallani őket.

Egy vezérlő sáv is lesz a képernyőn:

A kamera ikonnal bármikor ki-be tudja kapcsolni a kamerát, a mikrofon ikonnal a mikrofont. A kis kéz ikonnal tudja jelezni, hogy beszélni szeretne. A jobb oldali piros telefonkagyló ikonnal tud kilépni az értekezletből.

Amennyiben véletlenül megszakad a kapcsolat, az e-mail-ben küldött linkre kattintva ismét csatlakozhat.

Ha bármilyen kérdésük van, jelezzék nekem a lent látható elérhetőségeim egyikén.

Üdvözlettel:

Kausitz Sándor
rendszergazda

Kiskunlacházi Általános Iskola
2340 Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1.
Telefonszám: +36 20 344 1311
rendszergazda@lachazaiskola.hu