A Kiskunlacházi Általános Iskola pályázatot hirdet karbantartói munkakör betöltésére az intézmény Munkácsy téri székhelyintézményébe teljes munkaidőben történő foglalkoztatással. Pályázati feltételek: Szakirányú végzettség. A pályázat elbírálásánál előnyt jelent a kazánfűtői végzettség.

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

(2021.02.12)

Pályázati feltételek: Szakirányú végzettség. A pályázat elbírálásánál előnyt jelent a kazánfűtői végzettség. A pályázatokat a titkarsag@lachazaiskola.hu címre kérjük benyújtani.

A pályázattal kapcsolatban érdeklődni lehet Baranyi Béla intézményvezetőnél is az alábbi telefonszámon: 0036 (30) 252-9656