A Magyarországon kialakult és jelenleg is fennálló járványhelyzet miatt, a februárra tervezett első "Számítógépes alapismeretek" modul vizsgája egy későbbi (jelenleg még nem ismert) időpontban kerül majd lebonyolításra, amikor a járványügyi szabályok ezt lehetővé teszik.

TÁJÉKOZTATÓ: ECDL

Tisztelt Szülők!

Az ECDL tanfolyamra felvételt nyert tanulókra vonatkozóan az alábbi tájékoztatást adjuk.

A Magyarországon kialakult és jelenleg is fennálló járványhelyzet miatt, a februárra tervezett első „Számítógépes alapismeretek” modul vizsgája egy későbbi (jelenleg még nem ismert) időpontban kerül majd lebonyolításra, amikor a járványügyi szabályok ezt lehetővé teszik. A tanfolyam addig a második „Online alapismeretek” ECDL modul ismeretanyagának feldolgozásával folytatódik.

Amint a vizsgával kapcsolatban konkrét információkkal tudunk szolgálni, azonnal értesítjük Önöket, valamint a honlapunkon és közösségi oldalunkon megosztjuk az ezzel kapcsolatos tudnivalókat.

Együttműködő segítségüket és megértésüket ezúton is köszönjük.

Kiskunlacháza, 2021. február 18.

Csendes Péter

szaktanár

Baranyi Béla

intézményvezető