Március hónapban a Kiskunlacházi Általános Iskola Informatika munkaközössége fotópályázatot hirdetett „HELLO Tavasz! 2021” címmel. A saját készítésű fotókat 2021. március 8-18. között vártuk a tanulóktól

HELLO Tavasz! 2021

FOTÓPÁLYÁZAT

Március hónapban a Kiskunlacházi Általános Iskola Informatika munkaközössége fotópályázatot hirdetett „HELLO Tavasz! 2021” címmel. A saját készítésű fotókat 2021. március 8-18. között vártuk a felső tagozat (Munkácsy) tanulóitól.

Március hónapban a Kiskunlacházi Általános Iskola Informatika munkaközössége fotópályázatot hirdetett „HELLO Tavasz! 2021” címmel. A saját készítésű fotókat 2021. március 8-18. között vártuk a felső tagozat (Munkácsy) tanulóitól.

A megadott határidőig több, mint 150 fotó érkezett be levelezőrendszerünkbe. Nagy öröm volt a pályázati munkák között szemezgetni és látni, hogy mennyi természetszerető tanulót tudtunk megmozgatni felhívásunkkal.

A beérkezett pályaművek közül a négy tagból álló zsűri (Baranyi Béla – Intézményvezető, Emődi Krisztina – DÖK-, Molnár Nóra Panna – DÖK-vezető / 7.C osztályos tanuló, Csendes Péter – Informatika munkaközösség-vezető) hosszas tanakodást követően az alábbi tanulók képei mellett tette le voksát:

  1. helyezett: Wéber Lilla (7.B)
  2. helyezett: Horváth Gábor (8.A)
  3. helyezett: László Tamara (5.C)

Különdíj (legművészibb alkotás): Varga Szonja (7.C)

Gratulálunk a díjazottaknak, valamint nagy köszönettel tartozunk minden tanulónak, aki vette a fáradtságot, és fotójával hozzájárult a „HELLO Tavasz! 2021” pályázat sikeres lebonyolításához.

A TOP 3 alkotás mellett a legjobb 25 fotó is közszemlére kerül a Kiskunlacházi Általános Iskola honlapján (www.lachazaiskola.hu), valamint közösségi oldalán (Facebook).

Csendes Péter

munkaközösség-vezető

1. hely: Wéber Lilla (7.B)

2. hely: Horváth Gábor (8.A)

3. hely: László Tamara (5.C)

Különdíj (legművészibb alkotás): Varga Szonja (7.C)