Kedves Szülők! Kedves Diákok! A köznevelési intézmények a tavaszi szünet után, április 7-től április 16-ig digitális munkarendben működnek. Intézményünk digitális munkarendjére vonatkozó szabályok a fenti időpontig továbbra is hatályban maradnak.

Tájékoztató

(szülők, tanulók számára a digitális munkarend meghosszabbításáról)

Kedves Szülők!
Kedves Diákok!

A köznevelési intézmények a tavaszi szünet után, április 7-től április 16-ig digitális munkarendben működnek. A köznevelési intézmények működését érintő egyes veszélyhelyzeti intézkedésekről szóló, a 145/2021. (III. 27.) Korm. rendelete alapján április 19-től várhatóan a tantermi oktatásra térnek vissza az iskolák. 

Intézményünk digitális munkarendjére vonatkozó szabályok a fenti időpontig továbbra is hatályban maradnak.

Kiskunlacháza, 2021. március 31.

Baranyi Béla s.k.

intézményvezető