2021. március 8-tól március 31-ig és április 7-től április 16-ig intézményünkben megszervezzük a gyermekfelügyeletet. Kérem Önöket, hogy a gyermekfelügyeletet csak a legszükségesebb esetben vegyék igénybe.

vEZETŐI ÜGYELET, GYERMEKFELÜGYELET

Tisztelt Szülők!

A köznevelési intézmények a tavaszi szünet után, április 7-től április 16-ig továbbra is digitális munkarendben működnek. A köznevelési intézmények működését érintő egyes veszélyhelyzeti intézkedésekről szóló, a 145/2021. (III. 27.) Korm. rendelete alapján április 19-től várhatóan a tantermi oktatásra térnek vissza az iskolák.  

A tanulókkal és szülőkkel történő kommunikációra, kapcsolattartásra intézményünk elsődleges csatornaként a KRÉTA/Üzenetek funkcióját használja. Az információkat az intézmény honlapján (www.lachazaiskola.hu) és közösségi oldalán (facebook.com/lachazaiskola) is megosztjuk. Amennyiben a szülőknek problémái adódnak a KRÉTA rendszerbe történő belépéssel azt a titkarsag@lachazaiskola.hu e-mail címen jelenthetik be.

Tájékoztatom Önöket, hogy a 111/2021. (III.6.) Kormányrendelet, melynek alapján 2021. március 8-tól március 31-ig és április 7-től április 16-ig a szülői igények alapján intézményünkben is megszervezzük a gyermekfelügyeletet. Kérem Önöket, hogy a gyermekfelügyeletet csak a legszükségesebb esetben – különösen munkavégzés vagy a védekezésben való részvétel miatt – vegyék igénybe.

A gyermekfelügyeletet hétköznap 7-16 óra között szervezzük meg az iskola mindhárom feladatellátási helyén. A gyermekfelügyelet iránti kérelmüket az alábbiak szerint lehet benyújtani: a gyermekfelugyelet@lachazaiskola.hu e-mail címen vagy

Alsó tagozatos tanulók szülei: a 06/30-270-1293 (Varsányi Erzsébet intézményvezető-helyettes) telefonszámon;

Felső tagozatos tanulók szülei: a 06/30-353-5207 (Csehné Szikora Zsuzsanna intézményvezető-helyettes) telefonszámon;

Kérem a szülőket, hogy a gyermekfelügyeleti igényüket a következő időszakban az igény napját megelőző nap 10 óráig jelezzék.

A kérelemben fel kell tüntetni:

– a tanuló nevét, osztályát;
– az időszakot, amikor a gyermekfelügyeletet igényli;
– az étkezési igényt (csak ebédet tudnak biztosítani);

Az étkezéssel kapcsolatos igényeiket a szülők az etkezes@lachazaiskola.hu e-mail címen és a 06/30-258-6103-as telefonszámon jelezhetik.

A Munkácsy téri székhelyintézmény nyitvatartási rendje:

Az intézményben ügyintézés 8-16 óra között lehetséges a titkarsag@lachazaiskola.hu e-mail címen vagy 06/30-258-6103-as telefonszámon. Személyes ügyintézésre nincs lehetőség.

Ügyeletes vezető:
2021.
április 7- 9.: Varsányi Erzsébet intézményvezető-helyettes – telefonszám: 06/30-270-1293.

2021. április 12-16.: Csehné Szikora Zsuzsanna intézményvezető-helyettes – telefonszám: 06/30-353-5207.

A Vörösmarty és Gárdonyi utcai telephelyeken, amennyiben van gyermekfelügyelet, hétköznap 7-16 óra között van ügyelet.

Ügyeletes vezető: Varsányi Erzsébet intézményvezető-helyettes – telefonszám: 06/30-270-1293

Segítségüket ezúton is köszönöm.

Kiskunlacháza, 2021. március 30.

Tisztelettel:

Baranyi Béla s.k.

intézményvezető