A kerepesi Szabó Magda Művelődési Ház és Könyvtár által a Pest megyei és budapesti iskoláknak meghirdetett online vers- és mesemondó versenyre 105 gyermek jelentkezett. A Kiskunlacházi Általános Iskola külön dicséretet kapott 11 résztvevő tanulójának színvonalas szavalatáért és mesemondásáért.

GRÜNWALD ANNABEL

Online vers- és mesemondó verseny

(2020.08.12)

A kerepesi Szabó Magda Művelődési Ház és Könyvtár által a Pest megyei és budapesti iskoláknak meghirdetett online vers- és mesemondó versenyre 105 gyermek jelentkezett.

A Kiskunlacházi Általános Iskola külön dicséretet kapott 11 résztvevő tanulójának színvonalas szavalatáért és mesemondásáért. A zsűri tagjai Hámori Gabriella és Szamosi Zsófia színművésznők döntése alapján, Grünwald Annabel 1. b osztályos tanuló A róka és a farkas barátsága című mesével 3. helyezést ért el. Külön dicséretben részesült Sörös Bíborka.

A szép eredményhez ezúton is gratulálunk tanulóinknak és az őket felkészítő pedagógusoknak. köszönjük az aktív részvételt!

Sörösné Gőcze Katalin

tanító néni