Tisztelt Szülők! A Kiskunlacházi Általános Iskola leendő elsős tanulói szüleinek szülői értekezletet tartunk. A szülői értekezletek időpontjai a következők: Vörösmarty utcai feladatellátási hely Kiskunlacháza, Vörösmarty utca 12.

Szülői értekezlet

(a leendő 1. osztályos tanulók szülei részére)

Tisztelt Szülők!

A Kiskunlacházi Általános Iskola leendő elsős tanulói szüleinek szülői értekezletet tartunk.

A szülői értekezletek időpontjai a következők:

Vörösmarty utcai feladatellátási hely Kiskunlacháza, Vörösmarty utca 12.

2021. június 07.
– “A” osztály 17 óra (osztályfőnök: Balogh Irén)
– “B” osztály 18 óra (osztályfőnök: Magyarné Baranya Zsanett, Lackó Bálint )

Gárdonyi utcai feladatellátási hely Kiskunlacháza, Gárdonyi utca 1.

2021. június 08.
– “C” osztály 17 óra (osztályfőnök: Varga Zoltánné)
– “D” osztály 18 óra (osztályfőnök: Kovács Linda, Gáspár Ildikó)

Kiskunlacháza, 2021. 05. 26.

Baranyi Béla s.k.

intézményvezető

2021-2022. tanév
Vörösmarty utcai feladatellátási hely (hagyományos iskolai osztály)

1.a osztály
osztályfőnök: Balogh Irén

  1. Bachman Szofi
  2. Bíró Kristóf
  3. Bodócs Valentínó Norbert
  4. Butilca Emiliano Gabriel
  5. Cser Viktória
  6. Csordás Kristóf Krisztián
  7. Ferenc Zsófia
  8. Filep Gábor
  9. Halász Gergő András
  10. Illés Ferenc Jákob
  11. Jakab Hanna
  12. Kassai Katalin Kincső
  13. Lőrincz Levente
  14. Medgyes Mirella
  15. Nagy Gábor Leonárdó
  16. Nagy Jázmin
  17. Nagy Mária Natália
  18. Orova Dávid
  19. Petneházi Maja
  20. Pintyi Ronaldó Sándor
  21. Siket Laura
  22. Sulek Zsombor
  23. Szabó Dominik László
  24. Szikora Anna Liza
  25. Szilágyi Boglárka
  26. Topfer Roland
  27. Vass Zétény
  28. Vastag Letisa Szofia
  29. Vörös Jázmin

2021-2022. tanév
Vörösmarty utcai feladatellátási hely (egésznapos iskolai osztály)

1.b osztály
osztályfőnök. Magyarné Baranya Zsanett / Lackó Bálint

  1. Alberczki Dorina
  2. Bakos Borbála
  3. Béczi Bíborka
  4. Beischlag-Deli Janka
  5. Bognár Izabella
  6. Faragó Nimród
  7. Földvári Fanni
  8. Gerla Olivér
  9. Hájas-Baranyi Zalán
  10. Harczos László
  11. Horák Dominik
  12. Juhász Janka
  13. Kiss Kiara
  14. Kóczé Áron
  15. Kovács Christian Alexander
  16. Kovács Lívia
  17. Köllő Kende
  18. Mészáros Roland
  19. Némedi-Tóth Olívia
  20. Németh Bence
  21. Németh Karina
  22. Oroszi-Szabó Zalán
  23. Pap Botond
  24. Péchy Zsombor
  25. Sörös Domonkos
  26. Szabados Kincső
  27. Vas Milán
  28. Zlatos Nóra

2021-2022. tanév
Gárdonyi utcai feladatellátási hely (hagyományos iskolai osztály)

1.c osztály
osztályfőnök: Varga Zoltánné

  1. Balla Bence Zsolt
  2. Balla Brigitta Krisztina
  3. Dobondi Dorián Keve
  4. Ember Kristóf
  5. Gábor Máté Lajos
  6. Görög Zoé
  7. Kenéz Gábor
  8. Kiss Zsombor Nimród
  9. Kovács Máté György
  10. Kulin Maja
  11. Molnár Hanna Kinga
  12. Orbán Gergő
  13. Orsós Kevin László
  14. Pintyi Kristóf
  15. Pruha Bonita Liza
  16. Sztojka Márió Andzseló
  17. Tóth Fanni
  18. Tóth Leila Dorina
  19. Sütő Martin Zalán

2021-2022. tanév
Gárdonyi utcai feladatellátási hely (egésznapos iskolai osztály)

1.d osztály
osztályfőnök: Kovács Linda / Gáspár Ildikó

  1. Brázda Bianka Csenge
  2. Csúcs-Nagy Korina
  3. Dani Barnabás
  4. Gaál Mira Dóra
  5. Huszár Dániel
  6. Kovács Viktória
  7. Lázár Hanga Léna
  8. Maki Boglárka
  9. Makó Bence Balázs
  10. Matics Enikő
  11. Pokornyik Imre Konor
  12. Szekeres Stella
  13. Tuska Enikő
  14. Urbán Auróra Viktória
  15. Varga Elza
  16. Végh Zsófia