A ballagási ünnepség az iskola díszudvarán kerül megrendezésre. A rendezvény biztosítását a helyi Polgárőrség végzi. A ballagásra érkező vendégek, kizárólag a Kinizsi utca felől léphetnek be az iskola területére.

KISKUNLACHÁZI ÁLTALÁNOS ISKOLA

2340 KISKUNLACHÁZA, MUNKÁCSY TÉR 1.

Ballagási ünnepség szabályai

(2021. JÚNIUS 11. (péntek) 17 óra)

1. A ballagási ünnepség az iskola díszudvarán kerül megrendezésre.
  2. A rendezvény biztosítását a helyi Polgárőrség végzi.
  3. A ballagásra érkező vendégek, kizárólag a Kinizsi utca felől léphetnek be az iskola területére.
  4. A belépéskor be kell mutatni a rendezvényre szóló meghívót a biztosítást végző szakembereknek.
  5. A tanulók által meghívott vendégek számára kötelező az orrot és a szájat eltakaró maszk viselése az iskola területén, kivéve a hat éven aluli gyermekeket.
  6. A ballagó diákoknak, valamint a műsorban fellépő szereplőknek nem kell maszkot viselniük.
  7. A vendégek nem léphetnek be az iskola épületébe, és kizárólag a sportcsarnok szociális helyiségeit használhatják a rendezvény időtartama alatt.
  8. A távolságtartás betartása javasolt, mellyel nagymértékben csökkenthető a megfertőződés esélye.

Kérek mindenkit a szabályok betartására, vigyázzunk egymásra, gyermekeinkre, magunk és mások egészségére!

Kiskunlacháza, 2021. június 8.