Tájékoztatom Önöket, hogy a 24/2021. (VI.2.) EMMI határozat alapján 2021. június 16. és június 29.  között a szülői igények alapján intézményünkben is igénybe lehet venni a gyermekfelügyeletet.

GYERMEKFELÜGYELET

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a 24/2021. (VI.2.) EMMI határozat alapján 2021. június 16. és június 29.  között a szülői igények alapján intézményünkben is igénybe lehet venni a gyermekfelügyeletet. A gyermekfelügyeletet hétköznap 7-16 óra között szervezzük meg az iskola mindhárom feladatellátási helyén (Munkácsy téri székhely, Vörösmarty utcai telephely, Gárdonyi utcai telephely). A gyermekfelügyelet iránti kérelmüket az alábbiak szerint lehet benyújtani: a gyermekfelugyelet@lachazaiskola.hu e-mail címen vagy 06-30-258-6103-as telefonszámon.

A kérelemben fel kell tüntetni:

  • a tanuló nevét, osztályát;
  • az időszakot, amikor a gyermekfelügyeletet igényli;
  • az étkezési igényt (tízórai; ebéd; uzsonna).

Kérem a szülőket, hogy a gyermekfelügyeleti igényüket legkésőbb az igény napját megelőző nap 10 óráig jelezzék.

Segítségüket ezúton is köszönöm.

Kiskunlacháza, 2021. június 8.

Baranyi Béla s.k.

intézményvezető