Tisztelt Szülők! Ezúton tájékoztatom Önöket a tanév utolsó napjainak menetrendjéről. Alsó tagozat: 2021. június 10-én (csütörtök) az első négy tanóra lesz megtartva. A nem napközis tanulók 11:45-kor mennek haza. A napközis tanulók számára a napközis felügyelet biztosított a délután folyamán. Ezen a napon étkezést biztosítunk.

TANÉV VÉGI MENETREND

Tisztelt Szülők!

Ezúton tájékoztatom Önöket a tanév utolsó napjainak menetrendjéről.

Alsó tagozat:

2021. június 10-én (csütörtök) az első négy tanóra lesz megtartva. A nem napközis tanulók 11:45-kor mennek haza. A napközis tanulók számára a napközis felügyelet biztosított a délután folyamán. Ezen a napon étkezést biztosítunk.

2021. június 11-én (péntek) tanítás nélküli munkanap. Ezen a napon az osztályok helytörténeti sétán vesznek részt. Napköziotthon lesz délután, étkezést biztosítunk.

2021. június 14. (hétfő) tanítás nélküli munkanap/Gyermeknap. A DÖK által szervezett iskolai programokon vesznek részt a tanulók. Délután biztosított a napköziotthon és az étkezés.

2021. június 15. (kedd) a tanulók osztályfőnökeikkel vesznek részt a délelőtti programokon. Délután igény szerint napköziotthont biztosítunk étkezéssel.

Felső tagozat

2021. június 10-én (csütörtök) az első négy tanóra lesz megtartva. A tanulók 11:40-kor mennek haza. Étkezést ezen a napon biztosítunk. A tanulószobai foglalkozások 12:00 órakor kezdődnek.

2021. június 11-én (péntek) a nyolcadik évfolyam ballagásának a napján a diákok számára 10:40-kor ér véget a tanítás. Étkezést ezen a napon biztosítunk. A tanulószobai foglalkozások elmaradnak délután.

2021. június 14-én (hétfő) tanítás nélküli munkanap. Tanítás nem lesz, a diákok a Diákönkormányzat által szervezett gyereknapi programokon vesznek részt. A foglalkozások 12:00 óráig tartanak. Étkezést biztosítunk, de a tanulószobai foglalkozások elmaradnak délután.

2021. június 15-én (kedd) a tanulók osztálykiránduláson vesznek részt az osztályfőnökük által kiadott program szerint. Étkezés és tanulószoba nem lesz.

2021. június 18-án (péntek) 17 órakor tartjuk ünnepélyes tanévzáró ünnepségünket a Munkácsy téri épület díszudvarán az 1-8. évfolyam tanulói számára.

Kiskunlacháza, 2021. június 9.

Baranyi Béla s.k.

intézményvezető