A tanévzáró ünnepség az iskola díszudvarán kerül megrendezésre. A rendezvény biztosítását a helyi Polgárőrség végzi. A tanévzáró ünnepségre érkező vendégek, kizárólag a Kinizsi utca felől léphetnek be az iskola területére. Az ünnepségre érkező szülők és vendégek számára kötelező az orrot és a szájat eltakaró maszk viselése az iskola területén, kivéve a hat éven aluli gyermekeket.

KISKUNLACHÁZI ÁLTALÁNOS ISKOLA

2340 KISKUNLACHÁZA, MUNKÁCSY TÉR 1.

TANÉVZÁRÓ ÜNNEPSÉG SZABÁLYAI

(2021. JÚNIUS 18. (péntek) 17 óra)

1. A tanévzáró ünnepség az iskola díszudvarán kerül megrendezésre.
  2. A rendezvény biztosítását a helyi Polgárőrség végzi.
  3. A tanévzáró ünnepségre érkező vendégek, kizárólag a Kinizsi utca felől léphetnek be az iskola területére.
  4. Az ünnepségre érkező szülők és vendégek számára kötelező az orrot és a szájat eltakaró maszk viselése az iskola területén, kivéve a hat éven aluli gyermekeket.
  5. A tanulóknak, valamint a műsorban fellépő szereplőknek nem kell maszkot viselniük.
  6. A vendégek nem léphetnek be az iskola épületébe, és kizárólag a sportcsarnok szociális helyiségeit használhatják a rendezvény időtartama alatt.
  7. A távolságtartás betartása javasolt, mellyel nagymértékben csökkenthető a megfertőződés esélye.

Kérek mindenkit a szabályok betartására, vigyázzunk egymásra, gyermekeinkre, magunk és mások egészségére!

Kiskunlacháza, 2021. június 15.