Ezúton tájékoztatom Önöket a diákigazolványok igénylésével kapcsolatos tudnivalókról Az igazolvány elkészítése díjmentes, és minden olyan tanuló igényelheti, aki aktív tanulói jogviszonnyal rendelkezik. Az igénylés benyújtása

DIÁKIGAZOLVÁNY

Tisztelt Szülők!

Ezúton tájékoztatom Önöket a diákigazolványok igénylésével kapcsolatos tudnivalókról Az igazolvány elkészítése díjmentes, és minden olyan tanuló igényelheti, aki aktív tanulói jogviszonnyal rendelkezik. Az igénylés benyújtása előtt az okmányirodában NEK adatlapot szükséges igényelni, amelyen a tanuló fényképe és aláírása található. A meglévő adatlap birtokában kell kezdeményezni a diákigazolvány igénylését a tanuló iskolájának ügyintézőjénél.

Bővebb információt az igényléssel kapcsolatban az alábbi linken találnak:

https://www.oktatas.hu/kozneveles/igazolvanyok/diakigazolvany/mo_diakigazolvany_igenyles

Segítő együttműködésüket ezúton is köszönöm.

Kiskunlacháza, 2021. június. 29.

Baranyi Béla s.k.

intézményvezető