Kedves Táborozók! Elérkeztünk az idei nyár utolsó, augusztusi Napközis Erzsébet-táborához. A tájékoztató levélben kiküldött Egészségügyi nyilatkozatot és a részvételi díjat hétfőn reggel mindenki hozza magával. Amennyiben nincs egészségügyi nyilatkozat akkor azt hétfőn a tábor megkezdése előtt is ki lehet tölteni az iskolában a szülőnek.

NYÁRI ERZSÉBET-TÁBOR (2021)

Kedves Táborozók!

Elérkeztünk az idei nyár utolsó, augusztusi Napközis Erzsébet-táborához. A következő gyerekeket várjuk hétfőn reggel 8 órára szeretettel, a Munkácsy téri épületbe.

– Mészáros Lili
– Kovács Balázs Péter
– Nemes Szilárd
– Kozák Vivien

A tájékoztató levélben kiküldött Egészségügyi nyilatkozatot és a részvételi díjat (500 Ft / hét) hétfőn reggel mindenki hozza magával. Amennyiben nincs egészségügyi nyilatkozat akkor azt hétfőn a tábor megkezdése előtt is ki lehet tölteni az iskolában a szülőnek.

Bármilyen változás következett be a részvétellel kapcsolatban (nem tud a jelentkező részt venni a táboron), azt kérjük legkésőbb péntek estig írásban jelezzék a titkarsag@lachazaiskola.hu e-mail címre.

Hamarosan találkozunk addig is jó pihenést!

Tóth Erika, Éliás Anett
táborvezetők