Tanévzáró ünnepségünket 2021. június 18-án, pénteken 17 órai kezdettel rendeztük meg iskolánkban a jelenleg érvényes járványügyi szabályok betartásával Feiglné Argalás Erika, Demeterné Mihók Anikó és Bőcze Bernadett levezetésével.

Tanévzáró a Kiskunlacházi Általános Iskolában

„Mivel mindenki a maga módján látja a világot,
a maga módján éli meg nehézségeit és a sikereit.
 Tanítani annyi, mint megmutatni a lehetőséget.
Tanulni annyi, mint élni a lehetőséggel.”

/Paulo Coelho/

Tanévzáró ünnepségünket 2021. június 18-án, pénteken 17 órai kezdettel rendeztük meg iskolánkban a jelenleg érvényes járványügyi szabályok betartásával Feiglné Argalás Erika, Demeterné Mihók Anikó tanítónők, és Bőcze Bernadett tanárnő levezetésével.

Az ünnepséget megtisztelte jelenlétével dr Pálos Annamária a Szigetszentmiklósi Tankerület Igazgatója, dr. Szonda Andrea osztályvezető asszony, dr. Répás József polgármester, dr. Soós Zsoltné jegyző asszony, a település képviselői, nyugdíjas pedagógusaink.

Tanévzáró ünnepségünk keretében került sor a Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ által adományozott elismerések átadására.

Dr. Pálos Annamária tankerületi igazgató asszony adta át a kitüntetéseket iskolánk végzős tanulóinak, munkatársainak, pedagógusainak.

A Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ igazgatója a 2020-2021-es tanévben nyújtott példaértékű sportteljesítményük elismeréseként oklevelet adományozott az atlétika leány III-IV. korcsoport tagjainak:

A Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ igazgatója a 2020-2021-es tanévben társastánc és színpadi látványtáncok kategóriában nyújtott példaértékű teljesítmény elismeréseként oklevelet adományozott Hefler Petra és Hefler Patrik tanulók részére.

Tankerületi igazgató asszony a 2020-2021-es tanévben nyújtott példaértékű teljesítménye elismeréseként oklevelet adományozott:

Varga Szofi 8.a, Vass Antónia 8.c, Tatár Dóra 8.c, Gál Melitta 8.c,Galambos Szabolcs 8.c, Nagy Jázmin 7.c, Kovács Daniella 7.c, Varga Szonja 7.c tanulók részére.

Tankerületi igazgató asszony kiemelkedő szakmai tevékenysége elismeréseként oklevelet adományozott:

Csécs István és Kácser Károly technikai munkatársak részére

Kausitz Sándor rendszergazda részére

A Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ igazgatója pedagógusnap alkalmából kiemelkedő szakmai tevékenysége elismeréseként oklevelet adományozott:

Demeterné Mihók Anikó, Feiglné Argalás Erika, Basa Lászlóné pedagógusok részére.

A kitüntetésekhez szívből gratulálunk!

A tanév folyamán két nyugdíjba vonuló kollégának, Hegyi Jánosnénak és Bálint Imrénének köszöntük meg munkáját.

Idén is sok tanulónk zárta kiváló eredménnyel a tanévet. Az okleveleket és könyvjutalmakat Baranyi Béla intézményvezető úr és dr. Répás József polgármester úr adta át.

– Kovács Vivien Nóra

– Máté Balázs
– Tóth Áron
– Varga Szonja

A 8. osztályos kitűnő tanulók a ballagási ünnepélyen átvették könyv- és oklevél jutalmakat. Gratulálunk diákjainknak!

A tanévzáró ünnepélyen a „Szép magyar beszédért” összesített versenyének helyezettjeit vehették át jutalmaikat.

A „Szép magyar beszédért” verseny összesített versenyének harmadik helyezettjei:

Mezei Rebeka és Kaszai Gergő

Az összesített verseny második helyezettjei:

Farkas Dorka, és Nyevrekla Lili

A „Szép magyar beszédért” összesített versenyének első helyezettjeit kupával is díjaztuk:

Bölcskei Dóra 4.c és Sörös Luca 4.a osztályos tanulók

Ők Varga Ilona képviselő asszony felajánlásában-könyvutalványban részesültek.

Nevelőtestületi dicséretben részesülnek, és kiváló sporteredményükért vehetik át jutalmukat az Atlétika Diákolimpia Pest Megyei Döntőn súlylökésben elért 3. helyezésért:

Argalás Marcell, Arrasz Balázs, Kaba Milán, Palotai Gergő és Tornyos Marcell.

Baranyi Béla igazgató úr tanévértékelő beszédében kiemelte tanulóink versenyeken elért sikeres szereplését, a tanítás-tanulás során felmerült nehézségeket, sikereket, a pandémia okozta kihívásokat, Valamint a várva várt zárómondatot: A 2020-2021-ES TANÉVET BEZÁROM!

A tantestület nevében is nagyon szép nyarat kívánunk minden családnak. Jó pihenést és tartalmas időtöltést, feltöltődést a következő tanévre!

Erős Boglárka, Kassai Mónika, Kovács Daniella, Salacz Zsanett, Strausz Barbara tanulóknak.

Baranyi Béla