A Kiskunlacházi Általános Iskolában folyó magas szintű angol nyelvi oktatás eredményeképpen a nyolcadik évfolyamon 7 tanuló alapfokú, 4 tanuló középfokú nyelvvizsgát tett. Az általános iskolai tanulmányok során ezt kiemelten fontos eredménynek tekintjük. Gratulálunk a tanulóknak és az őket felkészítő pedagógusoknak!

AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK

A Kiskunlacházi Általános Iskolában folyó magas szintű angol nyelvi oktatás eredményeképpen a nyolcadik évfolyamon 7 tanuló alapfokú, 4 tanuló középfokú nyelvvizsgát tett. Az általános iskolai tanulmányok során ezt kiemelten fontos eredménynek tekintjük. Gratulálunk a tanulóknak és az őket felkészítő pedagógusoknak!

Angol alapfokú írásbeli vizsgát tett Varga Szofi, Juhász Réka, Mursich Lara,(felkészítő tanáraik: Hermanné Keresztes Györgyi és Ujhelyi Imre).

Angol alapfokú komplex (írásbeli és szóbeli) vizsgát tett Cserhalmi Dániel, Cserháti Júlia, Ónodi Zsófia, Szabó Ágnes, (felkészítő tanáruk Csehné Szikora Zsuzsanna).

Angol középfokú komplex (írásbeli és szóbeli) vizsgát tett Gál Melitta, Galambos Szabolcs, Kardos Fanni, Tatár Dóra, (felkészítő tanáruk Csehné Szikora Zsuzsanna).