2021. október 18. (hétfő) tanítás nélküli munkanap intézményünkben. Tanítási órák ezen a napon nem lesznek. A tanulók pályaorientációs nap keretében szervezett iskolai programokon vesznek részt délelőtt. Az alsó és felső tagozaton is 13 órakor mehetnek haza a diákok, kivéve a hetedik évfolyamot. Ők kb.15 órakor érkeznek vissza Paksról. Étkezést ezen a napon biztosítunk, illetve délután igény szerint felügyeletet is. Felügyeletre vonatkozó igényüket az osztályfőnököknek kell jelezni legkésőbb 2021. október 15. (péntek) 10:00 óráig.

Pályaorientációs nap

(2021.10.18)

Tisztelt Szülők!

2021. október 18. (hétfő) tanítás nélküli munkanap lesz intézményünkben. Tanítási órák ezen a napon nem lesznek.

A tanulók pályaorientációs nap keretében szervezett iskolai programokon vesznek részt délelőtt. Az alsó és felső tagozaton is 13 órakor mehetnek haza a diákok, kivéve a hetedik évfolyamot. Ők kb.15 órakor érkeznek vissza Paksról. Étkezést ezen a napon biztosítunk, illetve délután igény szerint felügyeletet is. Felügyeletre vonatkozó igényüket az osztályfőnököknek kell jelezni legkésőbb 2021. október 15. (péntek) 10:00 óráig.

Segítségüket ezúton is köszönöm. 

Tisztelettel: 

Baranyi Béla s.k.

intézményvezető