Tájékoztatom Önöket, hogy az Operatív Törzs iskolánk 5. a osztálya számára tantermen kívüli digitális munkarendet rendelt el 2021. október 12-től 2021. október 15-ig, mivel az osztályban egy tanuló igazoltan koronavírussal fertőzött lett. Kérem Önöket, hogy gyermekeiket csak akkor engedjék iskolába, ha egészségesek és tünetmentesek.

TÁJÉKOZTATÓ

Kedves Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy az Operatív Törzs iskolánk 5. a osztálya számára tantermen kívüli digitális munkarendet rendelt el 2021. október 12-től 2021. október 15-ig, mivel az osztályban egy tanuló igazoltan koronavírussal fertőzött lett.

Kérem Önöket, hogy gyermekeiket csak akkor engedjék iskolába, ha egészségesek és tünetmentesek.

Kérem továbbá, kísérjék figyelemmel tájékoztatóinkat, melyeket a KRÉTA rendszerben, a honlapunkon (www.lachazaiskola.hu) és a közösségi oldalunkon (facebook.com/lachazaiskola) teszünk közzé.

Együttműködésüket ezúton is köszönöm.

Kiskunlacháza, 2021. október 13

Baranyi Béla s.k.

intézményvezető