Tisztelt Szülők! Tájékoztatom Önöket, hogy az 5.A osztály tanulói 2021. október 18-tól (hétfő) visszatérnek az iskolába és a nevelő-oktató munka jelenléti oktatással folytatódik a számukra. Az osztályból azok a tanulók, akik igazoltan koronavírussal fertőződtek meg, csak a számukra előírt karantén időszakának lejárta után jöhetnek újra iskolába.

TÁJÉKOZTATÓ

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy az 5.A osztály tanulói 2021. október 18-tól (hétfő) visszatérnek az iskolába és a nevelő-oktató munka jelenléti oktatással folytatódik a számukra. Az osztályból azok a tanulók, akik igazoltan koronavírussal fertőződtek meg, csak a számukra előírt karantén időszakának lejárta után jöhetnek újra iskolába.

Kérem Önöket, hogy gyermekeiket csak akkor engedjék iskolába, ha egészségesek és tünetmentesek.

Támogató együttműködésüket ezúton is köszönöm.

Kiskunlacháza, 2021. október 14.

Baranyi Béla s.k.

intézményvezető