Tisztelt Szülők! Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy az emberi erőforrások miniszterének határozata - 29/2021. (XI.19.) – alapján, 2021. december 1-jétől (szerda) intézményünkben új szabályok lépnek életbe.

BELÉPÉSI TÁJÉKOZTATÓ

Tisztelt Szülők!

Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy az emberi erőforrások miniszterének határozata – 29/2021. (XI.19.) – alapján, 2021. december 1-jétől (szerda) intézményünkben új szabályok lépnek életbe.

1. Külsős személy csak abban az esetben léphet be az intézmény területére, ha az igazgató által kijelölt személynek bemutatta a koronavírus elleni védettségének igazolását az alábbiak szerint:

Munkácsy téri székhelyintézmény: Cserhalmi Anikó (iskolatitkár)

Gárdonyi utcai feladatellátási hely (2021. december 6-tól): Tuska-Pataki Ágnes (pedagógiai asszisztens)

Vörösmarty utcai feladatellátási hely: Tóthné Czudor Klára (pedagógiai asszisztens)

Munkácsy tér- sportcsarnok bérlői: Kovács Mariann (pedagógiai asszisztens)

Az iskolánkban tanulói jogviszonnyal nem rendelkező

– 12 év alatti személyek csak a belépésre feljogosító okmányokkal rendelkező felnőtt kísérővel léphetnek be;

– 12-18 év közötti gyermekek esetében a belépés feltétele a belépésre feljogosító okmányok bemutatása.

A tanulókat az intézménybe kísérő vagy onnan hazakísérő egy fő nagykorú személy a koronavírus elleni védettség igazolása nélkül az igazgató által meghatározott pontig léphet be az iskola területére.

Munkácsy téri székhelyintézmény (felső tagozatos tanuló esetén): Főbejáratig.

Munkácsy téri székhelyintézmény (alsó tagozatos tanuló esetén, 2021. december 6-ig): A Kinizsi utca felől a díszudvaron keresztül a sportcsarnok bejáratánál lévő bójákig.

Gárdonyi utcai feladatellátási hely (2021. december 6-tól): Főbejáratig.

Vörösmarty utcai feladatellátási hely: A belső udvaron felfestett fehér vonalig.

Az intézmény területére belépők számára minden esetben kötelező a maszk viselése.

Segítő együttműködésüket ezúton is köszönöm.

Kiskunlacháza, 2021. november 29.

Tisztelettel: