A Gárdonyi utcai feladatellátási helyen történt felújítási munkálatokról Baranyi Béla intézményvezető adott videó tájékoztatást Kiskunlacháza város hivatalos Facebook oldalának, melyet honlapunkon is meg tudnak tekinteni.

TÁJÉKOZTATÓ VIDEÓ - GÁRDONYI

A Gárdonyi utcai feladatellátási helyen történt felújítási munkálatokról Baranyi Béla intézményvezető adott videó tájékoztatást Kiskunlacháza város hivatalos Facebook oldalának, melyet természetesen honlapunkon is meg tudnak tekinteni.

„Tisztelt Szülők!

Örömmel adok tájékoztatást arról, hogy intézményünk Gárdonyi utcai feladatellátási helyén befejeződtek a felújítási munkálatok. Gőzerővel folynak a takarítási munkák és a jövő hét hétfőn, vagyis december 6-án a gyerekek és a pedagógus kollégák újra birtokba vehetik az intézményt…”

Baranyi Béla s.k.

intézményvezető