Tájékoztatom Önöket, hogy az Operatív Törzs a járványhelyzet miatt iskolánk 4.B osztálya számára tantermen kívüli, digitális munkarendet rendelt el 2022. január 10-től 2022. január 14-ig.

TÁJÉKOZTATÓ

Kedves Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy az Operatív Törzs a járványhelyzet miatt iskolánk 4.B osztálya számára tantermen kívüli, digitális munkarendet rendelt el 2022. január 10-től (hétfő) 2022. január 14-ig (péntek).

Az osztály tanulói számára 2022. január 17-től (hétfő) tantermi oktatás keretében folytatódik a tanév.

Kérem Önöket, hogy gyermekeiket csak akkor engedjék iskolába, ha egészségesek és tünetmentesek.

Kérem továbbá, kísérjék figyelemmel tájékoztatóinkat, melyeket a KRÉTA rendszerben, a honlapunkon (www.lachazaiskola.hu) és a közösségi oldalunkon (facebook.com/lachazaiskola) teszünk közzé.

Együttműködésüket ezúton is köszönöm.

Kiskunlacháza, 2022. január 10.