Kedves Szülők! Tájékoztatom Önöket, hogy az Operatív Törzs a járványhelyzet miatt iskolánk 3 osztályában tantermen kívüli, digitális munkarendet rendelt el. Az 1.A és a 4.A osztályok számára 2022. január 17-től (hétfő) 2022. január 21-ig (péntek) tart a digitális munkarend.

TÁJÉKOZTATÓ

Kedves Szülők!

Alsó tagozat

Az 1.A és a 4.A osztályok tanulóinak 2022. január 24-től (hétfő) tantermi oktatás keretében folytatódik a tanév.

Felső tagozat

A 6.C osztály számára 2022. január 17-től (hétfő) 2022. január 19-ig (szerda) tart a digitális oktatás.

A 6.C osztály tanulói számára 2022. január 20-tól (csütörtök) tantermi oktatás keretében folytatódik a tanév.

Kérem Önöket, hogy gyermekeiket csak akkor engedjék iskolába, ha egészségesek és tünetmentesek.

Kérem továbbá, kísérjék figyelemmel tájékoztatóinkat, melyeket a KRÉTA rendszerben, a honlapunkon (www.lachazaiskola.hu) és a közösségi oldalunkon (facebook.com/lachazaiskola) teszünk közzé.

Együttműködésüket ezúton is köszönöm.

Kiskunlacháza, 2022. január 14.