Tisztelt Szülők! Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy 2022. január 20-án (csütörtök) a felső tagozaton az utolsó két tanóra elmarad, így a diákok számára a tanítás az ötödik óra után, 12:45 -kor ér véget. A tanulószobai foglalkozás 13 órakor kezdődik. Az alsó tagozaton (Vörösmarty utcai telephely és a Gárdonyi utcai telephely) a tanórák rendjében nem lesz változás, minden tanítási óra és délutáni foglalkozás meg lesz tartva.

TÁJÉKOZTATÓ

Tisztelt Szülők!

Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy 2022. január 20-án (csütörtök) a felső tagozaton az utolsó két tanóra elmarad, így a diákok számára a tanítás az ötödik óra után, 12:45-kor ér véget. A tanulószobai foglalkozás 13 órakor kezdődik. Az alsó tagozaton (Vörösmarty utcai telephely és a Gárdonyi utcai telephely) a tanórák rendjében nem lesz változás, minden tanítási óra és délutáni foglalkozás meg lesz tartva.

Segítségüket ezúton köszönöm.

Kiskunlacháza, 2022. január 19.

Tisztelettel:

Baranyi Béla s.k.

intézményvezető