Kedves Szülők! Tájékoztatom Önöket, hogy iskolánk fenntartója,  a Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ kijelölte és közzétette az illetékességi területén működő állami feladatot ellátó kötelező felvételt biztosító általános iskolák körzethatárait a 2022/2023-as tanévre vonatkozóan.

TÁJÉKOZTATÓ

Kedves Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy iskolánk fenntartója,  a Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ kijelölte és közzétette az illetékességi területén működő állami feladatot ellátó kötelező felvételt biztosító általános iskolák körzethatárait a 2022/2023-as tanévre vonatkozóan.

A Kiskunlacházi Általános Iskola (2340 Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1.) felvételi körzete: Kiskunlacháza város közigazgatási területe.

Az általános iskolai körzethatárokról az alábbi linken tájékozódhatnak:

http://kk.gov.hu/altalanos-iskolai-felveteli-korzethatarok-a-2022-2023-tanevben

Együttműködésüket ezúton is köszönöm.

Kiskunlacháza, 2022. február 22.

Baranyi Béla s.k.

intézményvezető