Tisztelt Szülők! Intézményünkben 2022. március 26. (szombat) tanítási nap valamennyi feladatellátási helyen. A tanórákat hétfői órarend szerint, rövidítve tartjuk meg. A tanítás 11:50-kor ér véget. A tanórán kívüli foglalkozások (felzárkóztatások, szakkörök) elmaradnak.

TANÍTÁSI NAP (SZOMBAT)

Tisztelt Szülők!

Intézményünkben 2022. március 26. (szombat) tanítási nap valamennyi feladatellátási helyen. A tanítási órákat hétfői órarend szerint, rövidítve tartjuk meg. A tanítás 11:50-kor ér véget. A tanórán kívüli foglalkozások (felzárkóztatások, szakkörök) elmaradnak. A napközis, illetve tanulószobai foglalkozásokat szülői igények alapján szervezzük meg. Amennyiben igénylik, legyenek szívesek 2022. március 24. (csütörtök) 16 óráig az alsó tagozaton az osztályfőnököknek, a felső tagozaton Éliás Anett tanárnőnek írásban jelezni.

Segítségüket ezúton köszönöm.

Kiskunlacháza, 2022. március 22.

Tisztelettel:

Baranyi Béla s.k.

intézményvezető