A Munkácsy téri iskola felső tagozatának énekkara is megemlékezett e jeles napról. Műsorukban József Attila versek hangzottak el prózai és megzenésített formában. A műsorban közreműködött Szabó Zoé és Farkas Dorka, verset mondott Palkó Lana és Wudi Hanna, furulyán kísért Bak Zsófia.

A magyar költészet napja

A magyar költészet napját Magyarországon 1964 óta április 11-én, József Attila születésnapján ünnepeljük. Ebből az alkalomból minden évben irodalmi előadóestekkel, könyvbemutatókkal, író-olvasó találkozókkal és versmondó versenyekkel tisztelgünk a magyar költészet előtt.

A Munkácsy téri iskola felső tagozatának énekkara is megemlékezett e jeles napról. Műsorukban József Attila versek hangzottak el prózai és megzenésített formában. A műsorban közreműködött Szabó Zoé és Farkas Dorka, verset mondott Palkó Lana és Wudi Hanna, furulyán kísért Bak Zsófia.

A műsort összeállította és a gyerekeket felkészítette Bőcze Bernadett tanárnő.