Idén átléptünk egy újabb határt. Nagy Jázmin, iskolánk 8.c. osztályos tanulója – iskolánk történetében elsőként, de reményeink szerint nem utolsóként sikeres FELSŐFOKÚ komplex nyelvvizsgát szerzett angol nyelvből. Jázmin szorgalma, kitartása és folyamatos tanulása tehát meghozta a sikert, amelyhez nagyon sok szeretettel gratulálunk!

Az első fecske...

15 éve iskolánk nagy hangsúlyt helyez az angol nyelv oktatására. A nyelv iránt érdeklődő és szorgalmas diákjaink heti három kötelező tanóra mellett még két óra szakköri foglalkozás keretében tanulhatják ezt a nagyon fontos idegen nyelvet. Legjobbjaink a nyolcadik év végén sikeres alapfokú, az utóbbi két évben pedig néhány tanuló sikeres középfokú nyelvvizsgát is szerzett.

Idén azonban átléptünk egy újabb határt. Nagy Jázmin, iskolánk 8.c. osztályos tanulója – iskolánk történetében elsőként, de reményeink szerint nem utolsóként – sikeres FELSŐFOKÚ komplex nyelvvizsgát szerzett angol nyelvből.

Jázmin szorgalma, kitartása és folyamatos tanulása tehát meghozta a sikert, amelyhez nagyon sok szeretettel gratulálunk!

Szép volt Jázmin! Nagyon büszkék vagyunk rád!

Horváth Attila

osztályfőnök