Nagy érdeklődés övezte „sulikóstoló” programjainkat, amit tisztelettel köszönünk a leendő elsős szülőknek. 2022. április 11-én és 12-én „sulikóstoló” programunkra közel 60 óvodás látogatott el szüleivel a Gárdonyi és a Vörösmarty utcai feladatellátási helyre, hogy részt vegyenek a leendő elsős tanítók foglalkozásain.

Sulikóstoló

Nagy érdeklődés övezte „sulikóstoló” programjainkat, amit tisztelettel köszönünk a leendő elsős szülőknek.

2022. április 11-én és 12-én „sulikóstoló” programunkra közel 60 óvodás látogatott el szüleivel a Gárdonyi és a Vörösmarty utcai feladatellátási helyre, hogy részt vegyenek a leendő elsős tanítók foglalkozásain. A tanító nénik változatos feladatokkal várták az érdeklődő nagycsoportos óvodásokat. A gyerekek nagyon élvezték a mesés együttlétet, hisz verssel, zenével, tánccal, sporttal, kézműves foglalkozásokkal fogadtuk őket.

Várjuk leendő diákjainkat a szeptemberi tanévkezdéskor!

Varsányi Erzsébet

intézményvezető-helyettes