Iskolánk 4 tanulója 2022. április 8-án versmondó versenyen vett részt Tökölön a Weöres Sándor Napok keretében megrendezett versmondó, prózamondó - és rajzversenyen. Résztvevő tanulóink a következők voltak: Farkas Dorka 5. a, Szabó Zoé 5.b, Tornyos Marcell 8.a és Varga Szonja 8.c osztályos tanulók. A versmondó versenyre mindannyian egy-egy Weöres Sándor verssel készültek. Tanulóink közül a legjobb helyezést Varga Szonja második helyezést ért el.

Weöres Sándor Napok

Iskolánk 4 tanulója 2022. április 8-án versmondó versenyen vett részt Tökölön a Weöres Sándor Napok keretében megrendezett versmondó, prózamondó – és rajzversenyen.

Résztvevő tanulóink a következők voltak: Farkas Dorka 5. a, Szabó Zoé 5.b, Tornyos Marcell 8.a és Varga Szonja 8.c osztályos tanulók. A versmondó versenyre mindannyian egy-egy Weöres Sándor verssel készültek.

Tanulóink közül a legjobb helyezést Varga Szonja második helyezést ért el.

Emődi Krisztina

munkaközösség-vezető